Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Budownictwo

Strony w kategorii: Budownictwo

Kominki i wkłady kominkowe

Firma Vento oferuje kominki Wrocław oraz wkłady kominkowe wiodących producentów. Zajmujemy się projektowaniem i kompleksowym wykonawstwem kominków na zamówienie. Służymy radą naszym klientom w zakresie wyboru miejsca do montażu kominka oraz pomagamy przy wyborze paleniska z uwzględnieniem funkcji jaką mają pełnić kominki Wrocław, np. kominki jako podstawowe źródło ciepła, kominek ozdobny z funkcję dogrzewania w okresach przejściowych, itp. Zajmujemy się planowaniem i montażem systemów grzewczych na bazie kominki Wrocław, np. nadmuchu ciepłego powietrza do pomieszczeń lub kominek współpracujący z układem C.O., zasilanie zasobnika ciepłej wody użytkowej itp. Oferujemy sprzedaż i montaż wkładów kominkowych pod kominki Wrocław oraz pieców wolnostojących - jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek takich jak Dovre, Spartherm, Tarnava, Austroflamm, Bef, MCZ, Brunner. W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe przygotowanie i montaż zabudów pod kominki Wrocław oraz cięcie płyt kamiennych, obróbkę elementów stosowanych przy realizacjach, produkcję i montaż w dziedzinie kamieniarstwa budowlanego. Wykonujemy realizacje z zakresu zduństwa tradycyjnego (kuchnie kaflowe, piece) oraz nowoczesnego (piecokominki akumulacyjne na bazie wkładów piecowych i kominkowych, ciepłe zabudowy, modułowe szamotowo-magnezytowe masy akumulacyjne, piece typu hypocaustum). Wszystkich gorąco zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie dowiedzą się Państwo więcej szczegółów na temat oferowanej przez nas usługi kominki Wrocław. Na naszej stronie znajdą Państwo bogaty katalog wkładów kominkowych oraz przykładowe realizacje z zakresu kominki Wrocław.

Adres strony: www.kominek.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-16 • Szczegóły »

Hydraulik Wrocław

Potrzebny ci hydraulik Wrocław? Jestem hydraulikiem z wieloletnim stażem i oferuję kompleksowe usługi hydrauliczne oraz remonty i wykańczanie mieszkań i domów. Posiadam wysokie kwalifikacje zawodowe, cechuje mnie wysoki profesjonalizm oraz uczciwość i terminowość wykonywania powierzonych prac. Usługi hydrauliczne wykonuję dla mieszkańców Wrocławia oraz firm i instytucji z województwa dolnośląskiego. W zakres oferowanych usług wchodzą: usuwanie awarii hydraulicznych, wykonywanie kompleksowe instalacji sanitarnych, c.o., ciepłej i zimnej wody, ogrzewanie podłogowe oraz wiele innych usług. Zapraszam na moją stronę do zapoznania się z moją pełną ofertą oraz galerią zdjęć z realizacji.

Adres strony: www.hydraulikwroc.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-07 • Szczegóły »

Dobry hydraulik Wrocław

Dobry Hydraulik Wrocław oferuje Państwu usługi hydrauliczne i gazowe na najwyższym poziomie i w atrakcyjnych cenach. Jeżeli szukasz fachowca, który wykona dla Ciebie instalacje wod-kan, gazowe, ogrzewania podłogowego, kotłownie, ogrzewanie solarne lub instalacje z pompą ciepła zapraszamy na naszą stronę. Działamy we Wrocławiu od ponad 20 lat. Instalacje wykonujemy w nowoczesnych technologiach i na wszystkie instalacje dajemy gwarancje. Prace wykonujemy terminowo i skrupulatnie rozliczamy się z powierzonych materiałów. Hydraulików we Wrocławiu jest wielu, ale najlepszy hydraulik Wrocław jest tylko jeden!

Adres strony: www.dobry-hydraulik.eu • Data dodania/aktualizacji: 2013-02-17 • Szczegóły »

Projektowanie wnętrz

Oferujemy projektowanie wnętrz mieszkań, domów, biur i obiektów użyteczności publicznej. Posiadamy doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu projektów o różnej trudności, zarówno komercyjnych, jak i dla inwestorów prywatnych. Naszym Klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykańczaniem i aranżacją wnętrz począwszy od projektu skończywszy na realizacji. W naszym portfolio znajdują się przykłady licznych realizacji z zakresu projektowania wnętrz i aranżacji wnętrz. W naszej pracy staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom inwestora doradzając i proponując najkorzystniejsze dla niego rozwiązania. Podczas przygotowywania projektów uwzględniamy wiele czynników i bierzemy pod uwagę nie tylko walory estetyczne i użytkowe, ale również staramy się mieć na uwadze możliwości finansowe inwestora. Projektowanie wnętrz to usługa przeznaczona dla każdego kto chce żyć, mieszkać i pracować w przyjemnym dla oka i funkcjonalnym miejscu. W projektowaniu wnętrz nie chodzi tylko i wyłącznie o to, by wnętrze było piękne i robiło wrażenie. Staramy się podczas projektowania uwzględniać również takie czynniki jak funkcjonalność i trwałość. W tym celu dobieramy odpowiednie materiały w taki sposób by pogodzić ze sobą użyteczność, trwałość i cenę.

Adres strony: www.archinterior.com • Data dodania/aktualizacji: 2011-03-21 • Szczegóły »

ACR aranżacje ogrodów

Firma ACR istnieje od 2001r. Zajmujemy się pielęgnacją, zakładaniem oraz projektowaniem ogrodów przydomowych i terenów zieleni. Działamy na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) i okolic. Wyspecjalizowaliśmy się w wykonywaniu systemów nawadniających, oczek wodnych, powierzchni utwardzonych oraz tarasów z drzewa egzotycznego. Specyfikacja: • Projektowanie ogrodów w tym systemów nawadniających i elektryki ogrodowej. • Prace ziemne • Odwodnienie działki • Zakładanie trawników metodą tradycyjną i z rolki • Wykonywanie rabat kwiatowych i nasadzeń roślin ozdobnych • Montaż systemów nawadniających • Prace brukarskie i kamieniarskie • Tarasy z drzewa egzotycznego • Woda w ogrodzie: oczka wodne, kaskady i strumienie • Mała architektura ogrodowa • Ogrody skalne i japońskie • Mury oporowe

Adres strony: www.acr.net.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-03-25 • Szczegóły »

Instalacje Sanitarne Poznań

Biuro Projektowe Promoterm świadczy usługi w zakresie sporządzania dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie instalacji: sanitarnych, grzewczych, wod-kan, gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych itp. Projektujemy również sieci cieplne, wodociągowe, gazowe oraz przyłącza wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, cieplne itp. Zajmujemy się również sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Świadectwa energetyczne wykonujemy rzetelnie, szybko, a co najważniejsze w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą, która dostępna jest na naszej stronie internetowej i do kontaktu z nami.

Adres strony: www.promoterm.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-03-26 • Szczegóły »

Zakład szklarsko -ramiarski Vitro

Nasz Zakład szklarsko - ramiarski "Vitro" jest pracownią wieloletnimi z tradycjami. Istnieje nieprzerwanie od 1992 roku. Nasze bogate doświadczenie oraz niezwykłe zaangażowanie skutkuje wysoką jakością wykonywanych usług. Oferta firmy skierowana jest zarówno do wszystkich klientów indywidualnych jak i dużych firm - oferujemy wyposażenie biur, sklepów, hoteli, mieszkań. Naszym atutem jest krótki czas realizowanych usług i atrakcyjne ceny. Zapewniamy dojazd do Klientów w celu zdjęcia wymiarów pod lustra i szyby.

Adres strony: www.vitro.bedzin.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-04-05 • Szczegóły »

Morad, drzwi przeciwpożarowe, aluminiowe, stalowe

PPU Morad oferuje swoim klientom stolarkę otworową najwyższej jakości. W swojej ofercie posiada następujące wyroby: drzwi przeciwpożarowe aluminiowe Sapa, drzwi przeciwpożarowe stalowe Jansen, Sapa okna i drzwi aluminiowe, okna i drzwi stalowe Jansen, fasady aluminiowe Gastaldello, fasady aluminiowe Sapa, fasady stalowe Jansen. Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej. Firma Morad z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 1990 roku i od tego czasu spełnia wszystkie wymagania i oczekiwania Klientów dotyczące stolarki otworowej. Zaplecze produkcyjne, składające się m.in. z maszyn produkcji niemieckiej i włoskiej sterowanych komputerowo i obsługiwanych przez wykwalifikowany personel, stanowi gwarancję wykonania wyrobów najwyżej jakości.

Adres strony: www.morad.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-04-12 • Szczegóły »

FPHU Umiński - Podłogi Olsztyn

Firma oferuje swoje usługi w branży wykończeniowej od kilkunastu lat. Przez ten czas, zaufało nam wielu klientów, którzy nie zawiedli się na nas. Zajmujemy się usługami wykończenia domów i mieszkań. Nasze główne zlecenia polegają na wykonywaniu prac przy podłogach z drewna. W tym zakresie oferujemy szeroki zakres usług: - cyklinowanie podłóg drewnianych, - Szlifowanie parkietów i desek, - lakierowanie podłóg, - olejowanie, woskowanie, - naprawy podłoży, - układanie parkietów, desek - sprzedaż parkietów, desek, chemii do podłóg drewnianych.  Swoje usługi oferujemy w okolicach Mrągowa.

Adres strony: www.uminski.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-05-29 • Szczegóły »

Novaglas Mateusz Rozmus - daszki szklane

Novaglas Mateusz Rozmus działa od 2005 roku, specjalizuje się w kompleksowych realizacjach elementów ze szkła hartowanego i stali nierdzewnej, które są obecnie szeroko stosowane w nowoczesnej architekturze. Firma oferuje projekt, dostawę i montaż daszków szklanych, balustrad szklanych i innych elementów ze szkła hartowanego oraz stali nierdzewnej na terenie całego kraju. Skuteczne, nowatorskie rozwiązania dostosowane są zawsze do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Na przestrzeni lat nasze daszki szklane, balustrady szklane, dachy szklane ciepłe zyskały renomę produktów z najwyższej półki.

Adres strony: www.novaglas-rozmus.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-06-10 • Szczegóły »

Ogrodzenia Wrocław

Bardzo ważnym czynnikiem mającym wpływ na cenę ogrodzeń jest ich sposób wykończenia. Najczęściej w sprzedaży spotykamy ogrodzenia Wrocław zespawane punktowo. Jakość ogrodzeń bardzo się różni w zależności od sposobu wykonania i sposobu wykończenia. Możemy spotkać ogrodzenia spawane punktowo i obwodowo. Odwiedź naszą stronę internetową jeżeli jesteś z Wrocławia i szukasz porządnych i tanich ogrodzeń metalowych. Nasze ogrodzenia Wrocław robimy na podstawie projektów klienta i z gotowych wzorników. Jeśli planujesz zakup dużej ilości przęseł ogrodzeniowych cena może być dla Ciebie najważniejsza, ale nie powinna być jedynym kryterium wyboru. Na obszarze Wrocławia znajduje się wielu wytwórców ogrodzeń i firm sprzedających ogrodzenia Wrocław metalowe. Do wykończenia naszych wyrobów stosujemy najpewniejsze na rynku farby antykorozyjne. Dodatkowym zaletą jest, gdy przed spawaniem elementy stalowe ogrodzenia są najpierw malowane farbą przeciwkorozyjną. Swoją użyteczność ogrodzenia metalowe zawdzięczają swojej estetyce oraz wysokiej trwałości i atrakcyjnej cenie. Warto jest wiedzieć przed nabyciem i wyborem ogrodzeń na co zwrócić wyjątkową uwagę. Niektórzy producenci przed spawaniem malują wstępnie elementy ogrodzeń co dodatkowo chroni je przed korozją. Dodatkowo do wykończenia naszych produktów stosujemy najlepszej jakości farb antykorozyjnych. Jeżeli ogrodzenia mają być eksploatowane przez wiele lat bez konieczności szybkiej ich konserwacji i renowacji powinny być wykonane z użyciem techniki pełnego spawania obwodowego. Jeżeli szukasz trwałych i w atrakcyjnej cenie ogrodzeń we Wrocławiu odwiedź naszą stronę internetową gdzie dowiesz się więcej, jak powinny być wykonane ogrodzenia Wrocław by były trwałe i zabezpieczone na korozję. Producenci wykorzystują do wykończenia ogrodzeń czasem markowych farb antykorozyjnych, a niekiedy nie malują ogrodzeń w ogóle. Przeważnie używane ogrodzenia we Wrocławiu to ogrodzenia metalowe. Niektóre ogrodzenia mimo swojej kuszącej ceny nie są warte zakupu.

Adres strony: ogrodzeniawroclaw.apof.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-10 • Szczegóły »

Bacho - drzwi wewnętrzne

Zakład od początku swojej działalności zajmuje się produkcją najwyższej jakości drzwi wewnętrznych drewnianych z sosny oraz dębu. Materiał jaki wybierany do produkcji jest suszony, po czym poddawany procesowi klejenia warstwowego, co jest gwarancją wytrzymałości i stabilności konstrukcji. Wielu klientów określa nasze drzwi jako ekskluzywne. Kładąc duży nacisk na estetykę wykonania i bogate wzornictwo, umożliwiamy dobranie drzwi do każdego wnętrza. Nasze drzwi podnoszą standard mieszkania, nadają mu elegancję i stanowią ozdobę domu na długie lata. Naszym największym sukcesem jest zadowolenie naszych klientów.

Adres strony: www.bacho.org • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-17 • Szczegóły »

Oskar - ogrodzenia

Oryginalny to jedno ze określeń jakimi można by było określić charakter domostwa do którego wykończenia zastosowano ogrodzenia metalowego. Balustrady stalowe to jedne z najstarszych i najwytrzymalszych rozwiązań otaczania posiadłości. Sposoby produkcji nie zmieniły się znacznie od setek lat. W dzisiejszych czasach ogrodzenia kute pokrywa się warstwą cynku aby uodpornić metal na niszczące działanie warunków pogodowych. Oprócz warstwy cynku mnóstwo producentów ogrodzeń ze stali posiada w swej ofercie dodatkowo malowanie proszkowe co daje dodatkową ochronę. Ogrodzenia tego typu cechują się oryginalnymi, niepowtarzalnymi wzorami. Każda z balustrad jest wykonana ręcznie w warsztacie kowalskim. Ogrodzenia te są z pewnością przeznaczone dla osób ceniących sobie oryginalność oraz tradycyjność. Oprócz izolowania posiadłości dają doskonały wygląd. Warsztaty rzemieślnicze zajmujące się tworzeniem ogrodzeń kutych prześcigają się w oryginalnych wzorach oraz zdobieniach.

Adres strony: www.oskar24.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2011-08-02 • Szczegóły »

Elneo- porównywarka cen

Elneo to branżowa porównywarka cen materiałów: elektrotechnika, automatyka, kable i przewody, oświetlenie, systemy alarmowe, teleinformatyczne, kontrola dostępu i pokrewne. Serwis należy do ELNEO.PL Sp. z o. o., która jest operatorem 4 serwisów internetowych: budneo.pl, elneo.pl, insteo.pl, decorneo.pl. Każdy z nich jest specjalistycznym portalem branżowym. W każdym porównamy ceny, dowiemy się więcej o ofercie. Oferta dla sklepów internetowych, sklepów allegro i tradycyjnych sprzedawców! Po raz pierwszy w całej branży budowlanej, w jednym miejscu porównasz ceny. Dostosujesz się do oferty konkurencji. Wyróżnisz się. Za niewielkie pieniądze dotrzesz do milionów potencjalnych Klientów. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne. Oferujemy usługi, jakich nikt nie ma! To Ty tworzysz z nami całość oferty!

Adres strony: elneo.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-08-04 • Szczegóły »

INSTEO.PL - NAJLEPSZA PORÓWNYWARKA BRANŻOWA

Insteo to branżowa porównywarka cen materiałów instalacyjnych: instalacje wody, kanalizacji, ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji itd. Serwis należy do ELNEO.PL Sp. z o. o., która jest operatorem 4 serwisów internetowych: budneo.pl, elneo.pl, insteo.pl, decorneo.pl. Każdy z nich jest specjalistycznym portalem branżowym. W każdym porównamy ceny, dowiemy się więcej o ofercie. Oferta dla sklepów internetowych, sklepów allegro i tradycyjnych sprzedawców! Po raz pierwszy w całej branży budowlanej, w jednym miejscu porównasz ceny. Dostosujesz się do oferty konkurencji. Wyróżnisz się. Za niewielkie pieniądze dotrzesz do milionów potencjalnych Klientów. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne. Oferujemy usługi, jakich nikt nie ma! To Ty tworzysz z nami całość oferty!

Adres strony: insteo.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-08-04 • Szczegóły »

Mieszkania w Stargardzie Szczecińskim - Szczecinie

NTM NIERUCHOMOŚCI oferuje Państwu profesjonalne usługi pośrednictwa w zakresie: kupna, sprzedaży, wynajmu nieruchomości, mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych, obiektów w Szczecinie i w Stargardzie Szczecińskim oraz w całym województwie zachodniopomorskim. Specyfiką naszego biura jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Jesteśmy typową firmą rodzinną i każdy Klient jest dla nas najważniejszy. Posiadamy wieloletnią praktykę zawodową a nasi pracownicy to doświadczeni agenci, którzy pomogą Państwu przy kupnie lub sprzedaży wybranych przez Państwa nieruchomości. Posiadamy licencję zawodową nr 12432 , 6544 wydaną przez ministerstwo infrastruktury uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jesteśmy ubezpieczeni w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu działalności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Oferujemy również bezpłatne doradztwo kredytowe w zakresie zakupu dowolnej nieruchomości , a także pomoc w wyborze najodpowiedziejszego kredytu hipotecznego. Zapraszamy do współpracy

Adres strony: www.ntm-nieruchomosci.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-08-24 • Szczegóły »

Perfekko - Budowa domu

Decyzja budowy domu to dopiero początek. Kolejny etap to wybór technologii budowlanej. Czy kierować się do metody tradycyjnej czy już sięgnąć po nowoczesną. My rozwiązaliśmy ten problem! Jesteśmy w posiadaniu opatentowanej technologii łączącej plusy technologii murowanej z nowoczesną (szkieletową). Jednocześnie Perfekko likwiduje ich minusy. Nasze domy to ciężka ściana, jednak my nie budujemy przez cały rok, tylko w 3 miesiące. W naszych domach ma się do czynienia z budownictwem suchym, zdrowym.

Adres strony: www.perfekko.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-08-24 • Szczegóły »

Pokrycia dachowe

Stworzyliśmy dla Państwa serwis z możliwością dodawania opinii, ogłoszeń, wypowiedzenia się na forum, zasięgnięcia opinii, jak również istnieje możliwość zakupu akcesoriów dachowych w super cenach. Serwis supro.pl to możliwość zakupu materiałów najlepszych marek. Duży wybór firm i akcesoriów! Dodatkowo poczytasz porady na temat dekarstwa, dachów. U nas kupisz m.in. dachówki, okna dachowe, łupek, gonty, papa, blachodachówka, rynny, inne. Znajdziesz dekarza, opinie, nowinki ze świata dachów. Wszechstronny serwis o dachach dal każdego.

Adres strony: supro.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-08-29 • Szczegóły »

Odśnieżanie Gdańsk

Oferujemy w dobrej cenie odśnieżanie dachów hal, szkół, magazynów, bloków, firm oraz domków jednorodzinnych na terenie Gdańska i okolic. Posiadamy wyszkoloną, dobrze zorganizowana ekipę, która posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do prac na wysokościach. Pracujemy dokładnie, zachowując bezpieczeństwo wokół terenu pracy. Wystawiamy faktury Vat. Usuwamy śnieg, nawisy śnieżne, sople lodu, nas zima nigdy nie zaskakuje! Przekonaj się już teraz i sprawdź pełna nasza ofertę na naszej stronie, zachęcamy do oglądania zdjęć w naszej galerii.

Adres strony: odsniezanie.gdansk.dachow.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-08-29 • Szczegóły »

PPHU Alf- narzędzia

Hurtownia Alf zajmuje się sprzedażą produktów wytworzonych ze stali nierdzewnej oraz stali kwasoodpornej. W ofercie znajdują się między innymi armatura kwasoodporna, balustrady kwasoodporne, elementy mocujące, śruby i nakrętki INOX. Ponadto w naszym asortymencie znajdują się narzędzia ręczne, pneumatyczne oraz elektronarzędzia. Ciekawym rozwiązaniem dla firm transportowych są sprzedawane przez nas wózki transportowe. Zapraszamy do zapoznania się z produktami w naszym sklepie internetowym oraz życzymy udanych zakupów. PPHU "ALF" ul. Kochanowskiego 27 95-035 Ozorków tel. (42) 718-23-86

Adres strony: www.sklep.alfserwis.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-09-04 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Obsługa informatyczna firm Wrocław

Obsługa informatyczna firm Wrocław to usługa, z której korzysta coraz więcej wrocławskich firm i instytucji. Świadczymy także serwis komputerowy dla f...

Adres strony: serwis-komputerowy.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-04-29 • Szczegóły »

Noclegi Rzym

Szukasz taniego noclegu w Rzymie? Noclegi Rzym w najlepszej cenie tylko z nami! Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie będziesz mógł znaleźć na...

Adres strony: travelbedder.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-21 • Szczegóły »

Hodowle psów rasowych

Pierwszy w Polsce portal pozwalający na prezentację dokładnych informacji o hodowlach psów rasowych. W ramach portalu każdy hodowca otrzymuje indywidu...

Adres strony: www.hodowle-psow.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-04 • Szczegóły »

Noclegi Wrocław

Jeśli szukasz noclegu we Wrocławiu zapraszamy do skorzystania z oferty apartamentów Platinium. Posiadamy 6 apartamentów zlokalizowanych w centrum Wroc...

Adres strony: www.platiniumapt.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-11-16 • Szczegóły »