Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Strony w kategorii: Edukacja i nauczanie » Kursy i szkolenia

Pies OK - Szkolenie Psów Wrocław

Jeżeli Twój pies sprawia Ci wiele problemów i nie wiesz już co powinieneś/powinnaś zrobić może czas najwyższy by pomyśleć o profesjonalnym szkoleniu Twojego psa. Dzięki szkoleniu psa pod okiem wykwalifikowanego specjalisty możesz w dość krótkim czasie nauczyć swojego psa posłuszeństwa i reagowania na podstawowe komendy. Prowadzimy indywidualne i grupowe szkolenia psów we Wrocławiu. Oferujemy bezpłatną godzinę konsultacji dla nowych klientów oraz darmowy dojazd do klienta. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej pomocy zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz szkolenie, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Adres strony: www.piesok.pl • Data dodania/aktualizacji: 2015-09-04 • Szczegóły »

Dodatkowe jazdy w warszawie, Skoda Fabia

Najlepsze, najtańsze jazdy doszkalające w Warszawie i zajęcia obfitujące w szereg szkoleń. Nauka jazdy to lekcje dodatkowe urozmaicone różnymi manewrami parkowania w różnorodnych miejscach. Doszkalanie w Warszawie to ćwiczenia przejazdu przez wszelkiego rodzaju skrzyżowania. Jazdy doszkalające to przygotowanie do egzaminu na Prawo Jazdy. Zajęcia oswajające z manewrami lewoskrętu i zawracania. Nauka właściwego zachowania na drodze i umiejętnego patrzenia podczas cofania samochodem po łuku. Jazdy doszkalające odbywają się o rożnych porach dnia, rano w południe i wieczorem, nauczę Państwa prawidłowego reagowania na różne sytuacje niebezpieczne, które mogą się wydarzyć podczas jazdy. Decydując się na doszkalanie w Warszawie, mają Państwo gwarancję solidnego przygotowania do egzaminu. Lekcje doszkalające prowadzę w dzielnicy Białołęka, Praga, Tarchomin, Targówek, Bródno, Bemowo, Bielany. Zapoznaję kursanta z trudnymi miejscami i trasami egzaminacyjnymi. Miejscami częstych wpadek i błędów egzaminacyjnych. Szkolenia dodatkowe prowadzę nowym samochodem identycznym jak na egzaminie w WORD Warszawa. Skoda Fabia 1.2 TSI. Należę do osób wydaje mi się, że dosyć cierpliwych, podczas jazd nie palę, a popijam wodę lub soki, dotrzymuję umówionych terminów jazd, omawiam sytuacje drogowe w sposób jasny i zrozumiały.

Adres strony: www.doszkalanie.edu.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2011-03-22 • Szczegóły »

Usługi BHP Warszawa

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na profesjonalne szkolenia z zakresu bhp. Szkolenia z zakresu także ochrony przeciwpożarowej, sporządzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa, kontrola i nadzór miejsc pracy, organizujemy badania lekarskie, psychotechniczne i środowiskowe i wiele innych. Pełna oferta na naszej stronie. Gwarantujemy wysoki poziom szkoleń, miłe i profesjonalne podejście do każdego. W relacjach z Klientami priorytetami są dla nas zaufanie, rzetelność, konsekwentność, sumienność oraz efektywność. Miła atmosfera i wysoki poziom szkoleń.

Adres strony: www.bhpprofesjonalnie.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-08-29 • Szczegóły »

Egzamin gimnazjalny i maturalny z matematyki

Matematyka jest przedmiotem zazwyczaj nie lubianym przez uczniów szkół. Jest ona jednak przedmiotem obowiązkowym na egzaminie gimnazjalnym, natomiast od 2010 roku na egzaminie maturalnym. Znajomość jej jest niezbędna w funkcjonowaniu w nowoczesnym społeczeństwie. Dla osób zdających czy to egzamin gimnazjalny czy egzamin maturalny z matematyki stworzyliśmy kursy przygotowujące do nich. Kursy prowadzą osoby młode lecz doświadczone w nauczaniu tego przedmiotu, magistrzy wielu renomowanych uczelni, osoby bardzo przyjazne i pomocne. Kursy realizowane są w dwóch formach: tradycyjnej i online. Na kurs w formie tradycyjnej zapraszamy do naszej szkoły (Lublin, Radziszewskiego 8/217 nad kinem "BAJKA"). Miejscem spotkania nauczyciela i ucznia podczas kursu online jest wirtualna klasa. Spotkanie umożliwia specjalne oprogramowanie - video komunikator - który uczeń otrzymuje bezpłatnie. Podczas zajęć nauczyciel i uczeń widzą się na wzajem, a wszelkie materiały zadania itp. przedstawiane są przez nauczyciela na ekranie ucznia za pomocą "białej tablicy". Ta forma nauki jest bardzo wygodna i mniej kosztowna dla ucznia. Nie musi on tracić czasu i pieniędzy na dojazd. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się pełna oferta kursów przygotowujących na egzamin gimnazjalny i egzamin maturalny z matematyki.

Adres strony: www.matematyka-online.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-01-15 • Szczegóły »

Szkolenie

W naszym serwisie internetowym macie sposobność przystąpienia do jednego z specjalistycznych kursów, za pomocą jakich zwiększy się główna znajomość rzeczy, z zakresu informacji w nim zawartych . Przeprowadzamy szkolenia głównie z zakresu umiejętności interpersonalnych i zalicza się do nich np. obsługa klientów, sztuka wywieranie wpływu oraz także motywowanie. Zdziałamy dużo wspomagać ludzi w ich działaniach, a co najlepsze - widzimy właściwe wyniki naszej pracy, w następstwie tego zdajemy sobie sprawę, że podążamy w słusznym kierunku.

Adres strony: www.kmstudio.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-01-15 • Szczegóły »

Praca licencjacka

Nasza firma promuje propozycję dotyczącą uniwersalnej i kompetentnej pomocy przy tworzeniu różnorodnego rodzaju prace: licencjackie. Każda praca dyplomowa jest zrealizowana uważnie, solidnie i z zupełnym oddaniem. Napisana od podstaw, specjalnie dla Ciebie praca magisterska zapewni wysoką ocenę. Za naszym uczestnictwem powstają prace naukowe, w treściwym terminie jesteśmy w stanie napisać wszelką pracę magisterską, czy licencjacką. Pokaźna wiedza uzyskana przy tworzeniu opracowań teoretycznych nie pójdzie na marne. Dzięki doświadczeniu możemy zaoferować usługi konsultacyjne dla żaków, oparte o najnowsze, sprawdzone i najskuteczniejsze realizacje oświaty i praktyki. Zajmujemy się przede wszystkim pisaniem utworów. Wprawdzie wszystkie korekty, tłumaczenia z języka angielskiego, przepisywanie tekstów, czy szukanie i selekcja materiałów także wchodzą w zasięg świadczonych usług. Wspomożemy Ci ekspresowo i profesjonalnie odszukać rozwiązanie Twojego kłopotu. Pisanie prac jest wykonywane z większości zakresów, w tym także: logistyka, marketing, kulturoznawstwo, politologia, historia, stosunki międzynarodowe, informatyka

Adres strony: www.pracadyplomowa.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-28 • Szczegóły »

Szkoła Kierowców i Motocyklistów AUTO-MOTO

Strona Szkoły Kierowców i Motocyklistów AUTO-MOTO, która szkoli kierowców w Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Bytomiu, Siemianowicach Śląskich oraz w Bytomiu. W serwisie zamieszczono wszystkie najważniejsze informacje dla kandydatów na kierowców – dokładny opis każdej kategorii prawa jazdy, cennik kursów nauki jazdy i szkoleń dodatkowych oraz szczegółowy program szkolenia (tematy wszystkich zajęć prowadzonych w ramach kursu przygotowującego do egzaminu na prawo jazdy). Dodatkowo na stronie opublikowano niezbędne podczas przygotowania do egzaminu na prawo jazdy materiały (artykuły, testy egzaminacyjne, filmy i zdjęcia instruktażowe) oraz trasy egzaminacyjne dla WORD w Katowicach, Dąbrowie Górniczej i Bytomiu. Ze strony można pobrać przydatne formularze i dokumenty, takie jak wniosek o wydanie/wymianę prawa jazdy, zaświadczenie o ukończeniu , oświadczenie rodziców/opiekunów ze zgodą na udział w kursie nauki jazdy i podejście do egzaminu przez osobę w wieku poniżej 18 lat. Na stronie Szkoły Kierowców i Motocyklistów AUTO-MOTO zamieszczono również unikalne autorskie materiały dla kandydatów na kierowców zawierające opis wszystkich manewrów wykonywanych na placu manewrowym i zadań z zakresu czynności kontrolno-obsługowych. W dziale dla kursantów przedstawione jest również sprzęganie i rozprzęganie pojazdu z przyczepą, kolejność czynności i kryteria zaliczenia zadania na egzaminie kat. B+E, C+E, D+E. Doświadczona kadra instruktorów-wykładowców publikuje tutaj wskazówki, jak szybko i skutecznie przygotować się do egzaminu na prawo jazdy kat. A, B, C, D oraz C+E. Kursanci znajdą na stronie pełną bazę pytań egzaminacyjnych z omówieniem oraz aktualne testy egzaminacyjne na prawo jazdy kat. A, A1, B, B1, C, D, T. Dla kierowców zawodowych Szkoła Kierowców i Motocyklistów AUTO-MOTO organizuje szkolenia okresowe kierowców oraz kursy kwalifikacji wstępnej – na stronie znajdują się informacje na temat ceny kursu, ilości godzin szkoleniowych oraz tematyki zajęć.

Adres strony: automotoszkolenia.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-28 • Szczegóły »

Kursy prawa jady kat. B, OSK Leśnik

Posiadamy ogromne doświadczenie w szkoleniu początkujących kierowców, a naszym głównym celem jest przygotowanie przyszłego kierowcy do bezpiecznego poruszania się po drogach. Zapraszamy na kursy nie tylko osoby chcące otrzymać prawo jazdy, ale też każdego, kto chce zdobyć niezbędne umiejętności do płynnej i bezpiecznej jazdy. Pamiętając o tym, że każdy człowiek ma inne predyspozycje do kierowania pojazdem, każdego kursanta traktujemy indywidualnie, dostosowując metody nauczania do jego możliwości. Z tego względu nauka jazdy z naszymi instruktorami to prawdziwa przyjemność, a zdobycie prawa jazdy to tylko formalność. Oferujemy: dopasowanie godzin wykładów i jazd do możliwości czasowych kursanta, raty 0%, bezpłatnie pomoce naukowe, badania lekarskie na miejscu, bezpłatny egzamin wewnętrznym, pomoc w ustaleniu terminu egzaminu państwowego, prawo wyboru instruktora

Adres strony: prawko-lesnik.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

Macierze

Macierze krok po kroku, skuteczna nauka online, wygodnie i skutecznie. Na stronie każdy student znajdzie wyjaśnienie wszystkich pojęć związanych z macierzami, np: co to jest macierz, wyznacznik macierzy i macierz odwrotna oraz jak wykonać mnożenie macierzy. Ponad 200 zadań z rozwiązaniami krok po kroku oraz przykładów wyjaśniających teorię. E-learning z algebry liniowej w postaci filmów video może z powodzeniem zastąpić profesjonalną pomoc korepetytora i zapewne pomoże uczyć się znacznie skuteczniej i szybciej. Materiały na stronie tworzone są przez zawodowego matematyka z ponad dwuletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć na uczelni wyższej. Przekonaj się jak przyjemna i łatwa może być nauka macierzy.

Adres strony: orzelzmatmy.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-06 • Szczegóły »

Szkolenia indywidualne

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń otwartych, przygotowujemy szkolenia indywidualne dla naszych uczestników, aby móc dopasować w pełni program i poznać pełne potrzebny, specjalizujemy się w szkoleniach sprzedaży, wystąpień publicznych, poszukiwaniu klientów - sprawdzone autorskie techniki, w trakcie szkolenia wykorzystujemy metody aktywizujące, aby uczestnik sam na sobie mógł testować zdobytą wiedzę, nasza strona jest połączona z profilem na facebooku, częste aktualizacje, artykuły, które pojawiają się również w prasie.

Adres strony: www.deaszkolenia.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-16 • Szczegóły »

Sztuka relacji uwodzenie

PushYourLimits - czyli sztuka uwodzenia oraz sukcesu w relacjach z kobietami. Jeśli interesuje Cię praktyka a nie tylko sucha teoria to lepiej trafić nie mogłeś. Udane relacje damsko męskie opierają się na szczerości, umiejętności wspólnej komunikacji i świadomości swoich potrzeb. JEDNAK tak bardzo wiele ludzi nie ma o tym pojęcia, gnani ciągłym stresem, ego i natłokiem negatywnych myśli. KLUCZ do sukcesu polega na zrozumieniu jak działają te wszystkie "skomplikowane" mechanizmy oraz wprowadzeniu ich do swojego życia. CZY jesteś gotów na zmiany?

Adres strony: www.pushyourlimits.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-16 • Szczegóły »

Studium Kształcenia Kadr - studia, kursy

Prezentowana strona zawiera informacje na temat firmy SKK Sp. z o.o., która prowadzi studia podyplomowe, kursy, kursy zawodowe, kursy kwalifikacyjne, szkolenia, doskonalenie zawodowe w Łodzi. Oferta edukacyjna jest realizowana w oddziałach zlokalizowanych na ternie całej Polski m.in. w: Łodzi, Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy. Firma prowadzi studia podyplomowe z zakresu: audyt energetyczny, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami, wycena nieruchomości, dietetyka, florystyka i zarządzanie kwiaciarnią, kosmetologia. Kandydaci mogą podnieść swoje kwalifikacje poprzez kursy; pedagogiczne - dla nauczycieli, wykładowców i instruktorów pozaszkolnych form oświatowych, dla instruktorów praktycznej nauki zawodu; medyczne: kurs opiekuna osób starszych, pierwsza pomoc przedmedyczna, kurs opiekunki dziecięcej; komputerowe: AutoCad, kurs grafiki komputerowej, kurs tworzenia stron internetowych; kadrowo-księgowe; kosmetyczne.

Adres strony: skk.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-11-14 • Szczegóły »

Szkoła Jazdy ELDRIVE Tarnowskie Góry

Zapraszamy na profesjonalne kursy prawa jazdy organizowane przez Szkołę Jazdy ELDRIVE Tarnowskie Góry. Gwarantujemy wysoki standard nauczania, naukę jazdy w przyjaznych warunkach oraz dobór najlepszego wariantu nauczania indywidualnie dopasowanego do potrzeb. Nauka Jazdy z ELDRIVE Tarnowskie Góry to czysta satysfakcja. Osobom chcącym podnieść swoje umiejętności proponujemy jazdy dodatkowe z naszymi instruktorami. Zapraszamy do zapisania się na kurs nauki jazdy w naszej szkole jazdy przy ul. Piłsudskiego 2a w Tarnowskich Górach.

Adres strony: www.eldrive.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-11-22 • Szczegóły »

Jak otworzyć restaurację

Krakowska Szkoła Restauratorów organizuje kilkudniowe szkolenia oraz warsztaty gastronomiczne w największych miastach Polski. Kadra Szkoły to profesjonalni i certyfikowani, młodzi i pełni pasji ludzie, którzy dzięki doświadczeniu w branży, są w stanie wykonać każde zlecenie. Oferta KSR to różnorodne kursy zawodowe: kelnerskie, baristyczne, sommelierskie, flair, savoir vivre, z zakresu wprowadzania systemu HACCP w gastronomii oraz wiele innych. Współpracujemy z restauracjami, klubami, hotelami, w tym również pięciogwiazdkowymi oraz firmami cateringowymi działającymi w Krakowie i w okolicy. Działalność Krakowskiej Szkoły Restauratorów jest wspierana przez EFS - Europejski Fundusz Społeczny. Sprawdź naszą ofertę, porównaj z konkurencją, przekonaj się i skontaktuj z nami.

Adres strony: ksr.net.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-02-10 • Szczegóły »

Kurs komputerowy Łódź

Szkoły "Bakałarz" oferują usługi edukacyjne dla dorosłych, którzy chcą zdobyć wykształcenie średnie. Firma działała początkowo jedynie na obszarze Łodzi, acz w toku dynamicznego rozwoju zaczęła kształcić również na terenie kilkunastu innych miast, w tym Zgierza. Nauka prowadzona w szkołach "Bakałarz" odbywa się w systemie zaocznym lub wieczorowym. Firma proponuje także kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do podjęcia z nami nauki.

Adres strony: www.szkoly-bakalarz.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-03-29 • Szczegóły »

Szkolenia i kursy Łuków - język migowy TRC House

TRC House to firma szkoleniowa, która prowadzi szereg szkoleń i kursów na terenie miast Łuków, Lublin, Zamość, Warszawa i Biała Podlaska. Specjalizujemy się w kursach języka migowego, szkoleniach menadżerskich, kadrowych, płacowych i wielu innych. Na zlecenie firm przygotowujemy i przeprowadzamy projekty rekrutacyjne, a także szkolenia zamknięte na wybrane tematy. Nasze szkolenia są przeprowadzane przez najlepszych trenerów i specjalistów w poszczególnych dziedzinach. Jesteśmy firmą wiarygodną - umieszczoną w rejestrze instytucji szkoleniowych pod numerem 2.06/00077/2012. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń i kursów.

Adres strony: trc-house.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-06-13 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Hydraulik Wrocław

Jesteśmy firmą świadczącą usług hydraulicznych od 1984 roku na terenie miasta Wrocławia. Zatrudniamy hydraulików Wrocław, którzy posiadają olbrzymie d...

Adres strony: www.sankop-hydraulik.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-04 • Szczegóły »

Firma sprzątająca Wrocław

Pranie dywanów Wrocław to usługa, którą nasza firma sprzątająca zajmuje się od początku swojego istnienia. Dlatego jesteśmy ekspertami w tej dziedzini...

Adres strony: www.aga-clean.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-04 • Szczegóły »

Salon kosmetyczny Tychy

Salon kosmetyczny Tychy Frou frou oferuje makijaż permanentny Tychy oczu, brwi i ust oraz szeroki zakres zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych dla ...

Adres strony: www.gabinet-froufrou.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-27 • Szczegóły »

Buty do tańca

Tango to rodzinna firma z tradycjami, która buty do tańca produkuje od 1994 roku. W naszej ofercie znajdują się buty taneczne damskie, męskie i dzieci...

Adres strony: www.danceshoestango.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-26 • Szczegóły »