Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Firmy wg branż

Strony w kategorii: Firmy wg branż

Nawadnianie kraków

Świadczymy usługi w zakresie projektowania ogrodów, wykonawstwa i pielęgnacji zieleni. Naszym głównym celem jest zapewnienie maksymalnej jakości świadczonych usług. Przede wszystkim przedkładamy potrzeby i zadowolenie Klienta. Wybierając nas wybieracie Państwo jakość, niepowtarzalność i profesjonalizm. Nasza firma zaczęła samodzielną działalność w roku 2003. Tworzą ją ludzie z bogatym doświadczeniem i zapałem. Po zakończeniu kierunkowych studiów wyższych zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę u boku bezkonkurencyjnych i zasłużonych mentorów sztuki ogrodniczej. Poszerzaliśmy nasze rzemiosło podejmując prace na najbardziej wymagających obiektach zabytkowych. Nabytą wiedzę z powodzeniem wykorzystujemy zarówno przy tworzeniu nowych założeń ogrodowych prywatnych jak i zieleni miejskiej, terenów użyteczności publicznej i otoczenia firm. Wykonujemy projekty własne oraz zlecone. Stale doszkalamy się w zakresie wykorzystywania nowych technik oraz najnowszych trendów. Posiadamy uprawnienia na prowadzenie prac na terenach zabytkowych oraz objętych nadzorem konserwatorskim. Mamy również akredytację rzeczoznawcy Głównej Izby Handlowej. Firma zrzeszona jest w Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców.

Adres strony: www.introflor.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-09 • Szczegóły »

Pomoc kobietom w ciąży mieszkającym w Holandii

Oferujemy pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku holenderskiego. Kto może ubiegać się o zwrot podatku w Holandii? Każda osoba legalnie otrzymujący wynagrodzenie w Holandii ma możliwość otrzymać zwrot opłaconego podatku. Nasza firma przeprowadzi wszystko za naszego klienta. Oferujemy również usługi w zakresie pomoc kobietom w ciąży,, zasiłek dla bezrobotnych, rozłąkowe, rodzinne, dodatek ubezpieczeniowy oraz pomoc w kontaktach w innych instytucjach w zakresie tłumaczenia z holenderskiego na polski. Dzięki naszym możliwościom oferujemy możliwość wysłania dokumentów za pomocą internetu za pośrednictwem naszej firmy. Uzyskanie zwrotu pieniędzy ogranicza się jedynie do wysłania dokumentów e-mailem do naszego biura. Za nasze usługi pobieramy niewygórowane opłaty. Zapraszamy!

Adres strony: www.tbrozliczenia.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-09 • Szczegóły »

Spolszczanie i tłumaczenie programów komputerowych

Zajmujemy się szeroko pojętymi tłumaczeniami z języka polskiego na języki obce i w stronę odwrotną, na tłumaczeniami na język polski. Wykonujemy tłumaczenie programów komputerowych, tłumaczenie stron internetowych, tłumaczenie tekstów technicznych i instrukcji obsługi. W miarę czasu będziemy udostępniać niektóre, przydatne i co ważne bezpłatne spolszczenia programów, które będzie można pobrać z naszej strony www. Poza działalnością związaną z tłumaczeniem i spolszczaniem świadczymy również pełen zakres usług informatycznych, powiązanych tj. projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych, optymalizacja treści witryn internetowych, edycja szablonów www, edycja programów pod względem graficznym (podmiana ikon, zmiana wielkości tekstu). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.tlumaczenia-programow.pl i zapoznania się z naszą ofertą.

Adres strony: www.tlumaczenie-programow.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-10 • Szczegóły »

Biuro rachunkowe HOSSA Łuków

Biuro Finanse i Rachunkowość HOSSA zapewnia kompleksowa, profesjonalną i solidną obsługę. Posiada niezbędne wieloletnie doświadczenie w sektorze publicznym jak również prywatnym, zdobywane przy prowadzeniu firm oraz kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i ewidencji podatkowej, potwierdzone Certyfikatem nadawanym przez Ministra Finansów. Oferta biura HOSSA ustalana jest indywidualnie z każdą firmą, w zależności od formy prowadzonej księgowości, liczby dokumentów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Na nasze usługi wystawiamy Faktury VAT.

Adres strony: www.fr-hossa.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-10 • Szczegóły »

debiutyNC.pl – portal o rynku NewConnect

www.Debiutync.pl - podstawowe źródło informacji o rynku NewConnect. Codziennie nowe wiadomości o debiutach, planowanych emisjach prywatnych i publicznych, aktualne ceny akcji, szersze informacje o notowanych spółkach, kalendarium z ważnymi wydarzeniami oraz zestawienie Autoryzowanych Doradców rynku NewConnect. Portal finansowy publikujący informacje o aktualnych debiutach oraz emisjach papierów wartościowych na rynku Newconnect. Analizy techniczne dotyczące akcji notowanych na rynku Newconnect (ASO)

Adres strony: www.debiutync.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-15 • Szczegóły »

Superplecaki.pl - plecaki dla Ciebie

Superplecaki.pl to strona, na której znajdziesz plecak dla siebie - niezależnie od tego, czy szukasz plecaka turystycznego, czy szkolnego. Towar dostępny od ręki. Mnóstwo firm zarówno polskich, jak i zagranicznych. Znajdź plecak idealny dla siebie już teraz! W ofercie dziesiątki plecaków o zróżnicowanej pojemności - od kilkunastolitrowych po prawie stulitrowe. Szybka kurierska dostawa w czterdzieści osiem godzin prosto do Twojego domu! Najszybciej, najtaniej i najlepiej - Superplecaki.pl to strona na której znajdziesz swój wymarzony plecak!

Adres strony: superplecaki.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-18 • Szczegóły »

Zegarmistrz w Poznaniu

Od ponad 30 lat naprawiam zegary dla mieszkańców Poznania, służąc wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Każdego dnia wykonuję proste prace zegarmistrzowskie i napotykam wyzwania, które pozwalają mi cieszyć się pracą i rozwijać umiejętności zawodowe. Jeśli potrzebujesz dobrego i niedrogiego fachowca serdecznie zapraszam. Usługi zegarmistrzowskie oraz sprzedaż nowych zegarków, baterii, pasków i bransolet. Naprawy zegarków typu Poljot, Sława, Rakieta, Zaria, Czajka, Atlantic, Delbara i wielu innych.

Adres strony: zegarmistrz-poznan.com.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-30 • Szczegóły »

Pisma kadrowe, porady z prawa pracy

Strona www.kadrywpraktyce.pl to portal stworzony dla osób, które w swojej codziennej praktyce zawodowej zajmują się zatrudnianiem pracowników, prowadzeniem akt osobowych, rozliczaniem czasu pracy czy wynagrodzeń. Na stronie można przeczytać wiele praktycznych porad dla kadrowych i księgowych. Informujemy o tym, jak liczyć ekwiwalent za urlop, jak rozliczać wynagrodzenie chorobowe pracownika i zasiłki ZUS, jak wyliczać zaliczki na podatek dochodowy. Prezentujemy przykłady rozliczania czasu pracy w różnych systemach czasu pracy - podstawowym, równoważnym, zmianowym, zadaniowym i innych. Naszą intencją jest dostarczanie wyłącznie informacji sprawdzonych, jak również aktualnych wzorów dokumentacji kadrowej i księgowej.

Adres strony: www.kadrywpraktyce.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-30 • Szczegóły »

Tłumaczenia przysięgłe pisemne i ustne

Strona internetowa www.tlumaczenie-dokumentow.pl to zestaw praktycznych informacji dla osób, które chcą skorzystać z usług tłumacza przysięgłego. Prezentujemy informacje, na co zwracać uwagę, zlecając tłumaczenie dokumentów prawniczych, jakie wymogi muszą spełniać tłumaczenia medyczne, ekonomiczne, biznesowe czy prawnicze. Informujemy, na czym polega praca tłumacza przysięgłego, kto może zostać tłumaczem przysięgłym i jak najlepiej przygotować się do egzaminu na tłumacza przysięgłego, a także jak założyć i prowadzić biuro tłumaczeń.

Adres strony: www.tlumaczenie-dokumentow.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-30 • Szczegóły »

Tłumaczeniowy.pl

Jesteśmy miejscem, które powstało z myślą o połączeniu świata Tłumaczy i Zleceniodawców. Te dwie grupy użytkowników, dzięki naszemu portalowi mają możliwość współpracy ze sobą w bardzo prosty i szybki sposób. Do głównych funkcjonalności portalu zaliczają się zlecenia i oferty pracy dla tłumaczy. Teraz bez wychodzenia z domu lub biura można znaleźć tłumacza, który spełnia nasze oczekiwania, a dzięki dodaniu zlecenia na naszej stronie można wybrać najbardziej atrakcyjną propozycję wykonania tłumaczenia. Portal wspiera również rozwój tłumaczy, dlatego udostępnia bazę studiów lingwistycznych, a także materiały i artykuły branżowe.

Adres strony: tlumaczeniowy.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-10 • Szczegóły »

Serwis agregatów Kraftwelle

Firma Wa-Tech zajmuje się sprzedażą oraz dystrybucją, naprawą i serwisem agregatów prądotwórczych na terenie całej Polski. Proponujemy produkty znanej i cenionej marki Barracuda. W stałej sprzedaży generatoryy prądu od 2kW do 7kW. Prowadzimy serwis agregatów prądotwórczych marek takich jak: Barracuda, Honda, Kraftwelle, Kraftdelle, Nupower, powermat i wiele innych w tym również agregaty produkcji Chińskiej. Oferujemy także części zamienne do agregatów prądotwórczych. Nasza domena to 100% zadowolenie klienta.

Adres strony: wa-tech.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-16 • Szczegóły »

Kancelaria Prawna Honoratus-Lex Prawnik Kraków

Kancelaria Prawna Honoratus – Lex świadczy usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i firm. W szczególności udzielamy porad prawnych oraz sporządzamy wszelkie pisma, wnioski, pozwy. Oferujemy także reprezentacje przed sądami i urzędami. Dla firm oferujemy stałą obsługę prawną. Wynagrodzenie za poszczególne czynności zależy od charakteru usługi, stopnia jej trudności oraz potrzebnego nakładu pracy. Przykładowe ceny: porada prawna od 50 zł pismo od 80 zł Zapraszamy również do zapoznania się z Naszą ofertą szkoleń. Główny zakres zainteresowań Naszej Kancelarii Prawnej to: - prawo cywilne - prawo spadkowe - prawo rodzinne - prawo administracyjne - prawo gospodarcze - prawo pracy Zapraszamy do kontaktu.

Adres strony: www.honoratuslex.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-17 • Szczegóły »

Zdjęcia online najwyższej jakości

FotoOK to bardzo nowoczesne laboratorium fotograficzne, które zawodowo świadczy usługi fotograficzne, takie jak: wywoływanie zdjęć, zdjęcia online oraz projektowanie foto-gadżetów. Nasz fotolab korzysta jedynie z najnowocześniejszych, sprawdzonych maszyn i technologii, dzięki którym możemy świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie, a jakość wydruku naszych zdjęć jest doskonała. Zatrudniamy wyłącznie odpowiednio wyspecjalizowanych i przygotowanych pracowników, którzy świetnie znają się na swoim fachu, a wywoływanie zdjęć jest ich prawdziwą pasją. Posiadamy także niezwykle szerokie grono sympatyków FotoOK, chętnie rekomendujących nasze usługi swoim znajomym i nie tylko. Za każdym razem dokładamy wszelkich starań, aby nasze zdjęcia online stały na najwyższym poziomie, stale zadowalając naszych klientów. Jak już wspomniano wcześniej, projektujemy również foto-gadżety, takie jak: misiek, śliniaczek, kubek, podszewka, kalendarz, podkładka pod myszkę itp. Serdecznie zachęcamy wszystkich do wizyty w naszym sklepie internetowym, poprzez odwiedzenie naszej witryny - www.fotook.pl

Adres strony: www.fotook.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-28 • Szczegóły »

bez opłat - Druki KRS, Odpisy

Na stronie znajdą Państwo bezpłatnie druki i formularze wykorzystywane w KRS, jak i informację skąd wydrukować odpisy z KRS. Strona zawiera odnośniki do serwera MS co gwarantuje aktualność druków. Dodatkowo w witrynie znajdą Państwo dane kontaktowe do wydziałów Krajowego Rejestru Sądowego z całej Polski. Prosta segregacja dokumentów na stronie pozwoli odnaleźć się nawet najbardziej zagubionym i odwiedzającym nas po raz pierwszy. Udostępniane na stronie formularze należy pobrac na dysk i wypełnic przy pomocy programu typu word lub openoffice.

Adres strony: www.druki-krs.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-28 • Szczegóły »

UNITI Gliwice - Grzegorz Banaś

UNITI Gliwice - Grzegorz Banaś. Projektowanie witryn Internetowych oraz administracja systemami sieciowymi. Innowacyjne rozwiązania oraz sprawdzone metody. Gwarantujemy pełną stabilność i zadowolenie z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Najlepsze strony Internetowe. jQuery, CSS/XHTML. Bazujemy na najnowocześniejszych CMS. Wystawiamy faktury. Jesteśmy najlepsi. Twój biznes nas potrzebuje, aby osiągnąć sukces. Młody kreatywny zespół oraz dogodne warunki współpracy. WWW.

Adres strony: uniti.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-06 • Szczegóły »

Wiadomości rolnicze

Agrobiznespark to portal o tematyce rolniczej, który skupia w sobie nie tylko ogromną wiedzę i najnowsze wiadomości rolnicze, ale także ciekawostki i nowinki. Na stronach portalu możecie sprawdzić wiadomości rolnicze, zapoznać inne firmy rolnicze z twojego regionu, a nawet zasięgnąć informacji na temat dopłat dla roników. Cennych uwag i wskazówek mogą udzielić Ci prawdziwi eksperci z danej dziedziny, począwszy od produkcji owoców, a skończywszy na uprawie warzyw. Na łamach portalu możesz również ogłaszać swoje zapotrzebowanie np. na zakup pasz dla zwierząc bądź nawozów do upraw, albo samemu wstawić ogłoszenie o sprzedaży swoich produktów. Wszystko to i wiele wiele więcej możesz znaleźć na najmłodszym ale ciągle rozwijającym się portalu rolniczym!

Adres strony: agrobiznespark.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-10 • Szczegóły »

Inżyniering i produkcja.

BK-PEGAS to firma inżynierska zdolna podjąć każde wyzwanie, od pierwszych szkiców koncepcyjnych przez dokumentację techniczną aż po wykonanie prototypów i uruchomienie urządzenia u ostatecznego użytkownika. Projektujemy w 3D używając Inventora i AutoCAD Mechanical. Z dniem 01.09.2012 roku nasze biuro konstrukcyjne postanowiło wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu klientów i uruchomić działalność produkcyjną w zakresie usług spawalniczych metodami MIG i MAG, przetwórstwa i obróbki stali. Posiadamy halę produkcyjną o powierzchni 600 m2 , niezbędne narzędzia pracy oraz dobrze wykwalifikowanych pracowników. Nasze moce produkcyjne: możliwość przerobu ok. 25 ton stali/miesiąc.

Adres strony: www.bk-pegas.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-10 • Szczegóły »

Karier - zakład kamieniarski Warszawa.

Firma kamieniarska z Warszawy, oferująca kompleksowe usługi związane z szeroko pojętym kamieniarstwem. Produkujemy blaty kuchenne i łazienkowe, parapety, schody, kominki, okładziny ścienne i podłogowe. W sprzedaży posiadamy także gotowe płytki o różnych wymiarach i grubościach. Poza kamieniem naturalnym, zajmujemy się wytwarzaniem i montażem wyrobów z konglomeratu kwarcowego, agglomarmuru i piaskowca elastycznego. Pracujemy na najwyższej jakości zaprawach i klejach. Zapraszamy do wysyłania zapytań drogą elektroniczną - wycena w ciągu godziny!

Adres strony: www.karier.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-10 • Szczegóły »

Studio Halny - nagłośnienie i oświetlenie

Studio Halny to firma zajmująca się szeroko rozumianym obrazem i dźwiękiem: oświetleniem scenicznym, nagłośnieniami mobilnymi, nagraniami jedno i wielośladowymi - studyjnymi i live. Serdecznie zapraszamy do kontaktu już w fazie organizacji imprezy - służymy radą i pomocą. Mamy również szerokie kontakty, które mogą okazać się przydatne. W razie potrzeby zapewniamy dokumentację imprezy: zdjęcia, nagrania audio i wideo, także w postaci gotowej, zmasterowanej i opracowanej graficznie płyty CD lub DVD. Pełna oferta firmy znajduje się na stronie www.studiohalny.pl .

Adres strony: studiohalny.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-13 • Szczegóły »

Mieszkania w Gdańsku

Biuro Nieruchomości Zaleski oferuje mieszkania na sprzedaż i wynajem w Gdańsku. Na stronie internetowej znajdą Państwo aktualne zestawienie wszystkich dostępnych nieruchomości wraz ze zdjęciami oraz szczegółowymi opisami. Personel Biura zapewnia kompleksową obsługę, aż do pomyślnego sfinalizowania transakcji. W ofercie Biura Nieruchomości Zaleski znajdują się również domy, mieszkania oraz działki w Sopocie i Gdyni. Dodatkowo, dla klientów korporacyjnych, przygotowano zestawienie atrakcyjnych lokali użytkowych z całego Trójmiasta.

Adres strony: zaleski.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-16 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Hydraulik Wrocław

Jesteśmy firmą świadczącą usług hydraulicznych od 1984 roku na terenie miasta Wrocławia. Zatrudniamy hydraulików Wrocław, którzy posiadają olbrzymie d...

Adres strony: www.sankop-hydraulik.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-04 • Szczegóły »

Makijaż permanentny Wrocław

Studio Rosa oferuje we Wrocławiu makijaż permanentny oczu, brwi i oczu, który ostatnio spotyka się z coraz większym zainteresowaniem wrocławianek...

Adres strony: www.makijazpermanentny-rosa.com • Data dodania/aktualizacji: 2013-03-20 • Szczegóły »

Buty do tańca

Tango to rodzinna firma z tradycjami, która buty do tańca produkuje od 1994 roku. W naszej ofercie znajdują się buty taneczne damskie, męskie i dzieci...

Adres strony: www.danceshoestango.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-26 • Szczegóły »

Hydraulik Wrocław

Potrzebny ci hydraulik Wrocław? Jestem hydraulikiem z wieloletnim stażem i oferuję kompleksowe usługi hydrauliczne oraz remonty i wykańczanie mieszkań...

Adres strony: www.hydraulikwroc.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-07 • Szczegóły »