Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Firmy wg branż

Strony w kategorii: Firmy wg branż

Ortmedic - łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne to urządzenia, bez których trudno wyobrazić sobie opiekę nad osobami przewlekle chorymi, które większość czasu spędzają w pozycji leżącej. Umożliwiają one pacjentowi samodzielną zmianę pozycji ciała tylko przy pomocy pilota. Dla osób obłożnie leżących częsta samodzielna zmiana pozycji w łóżku to bardzo ważny element profilaktyki przeciwodleżynowej i poczucie dużej samodzielności. Ortmedic to wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i ich sprzedaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Adres strony: www.ortmedic.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-06 • Szczegóły »

Fuzje CFA Poland

Corporate Finance Advisory oferuje swoim klientom przygotowywanie sprawozdań zarządu i rady nadzorczej Corporate Finance Advisory jest nowoczesną, dynamiczną i prężnie działającą firmą konsultingową, z doświadczeniem popartym szeregiem zrealizowanych projektów. Specjalizujemy się w doradztwie finansowym (Corporate Finance), ukierunkowanym na bankowość inwestycyjną i kreowanie wartości firmy. Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorstw świadomych potrzeby umacniania swojej pozycji i rozwoju na konkurencyjnym rynku.

Adres strony: cfapoland.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-07 • Szczegóły »

Florysta24 - Internetowa Hurtownia dla Florystów

Szanowni Państwo Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą florystów oraz kwiaciarni z całego kraju. Zaufało nam już blisko tysiąc kwiaciarni na terenie naszego kraju. W naszej ofercie znajdą Państwo tysiące produktów florystycznych. Wszystko co potrzebne w kwiaciarni, mogą Państwo kupić u nas. Nasza hurtownia online dla florystów działa 24 h 7 dni w tygodniu, towar wysyłamy codziennie. Zapewniamy błyskawiczną dostawę firmami kurierskimi. Kwiaty sztuczne, gąbka florystyczna, siatki, organza i wiele innych narzędzi florystycznych w jednym miejscu. Rabaty dla kwiaciarni i florystów, liczne promocje na akcesoria florystyczne. Zapraszamy gorąco do odwiedzenia naszego sklepu. Florystyka jest naszą pasją!

Adres strony: www.florysta24.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-21 • Szczegóły »

firma sprzątająca

Usługa zakładu Voigt ukierunkowana jest równocześnie do przedsiębiorstw jak i odbiorców indywidualnych, którym potrzebna jest skuteczna i zawodowa firma sprzątająca. Sprzątanie olbrzymich powierzchni sklepów czy wielopoziomowych przestrzeni biurowych może okazać się ogromnie czasochłonne i nierealne do wykonania bez odpowiednich sprzętów. Voigt prócz serwisu sprzątającego przekazuje ponadto profesjonalne środki czystości, które łatwo poradzą sobie z każdym gatunkiem zabrudzenia pozostawiając sprzątane powierzchnie i obszary nieskazitelnie schludnymi. Odwiedź witrynę internetową jednostki Voigt i zrób użytek z jej nadzwyczaj skutecznych usług.

Adres strony: www.voigt.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-21 • Szczegóły »

karty plastikowe

Najświeższa propozycja kompanii Unicard trudniącej się identyfikacją personalną jednostek obejmująca nowoczesne karty plastikowe, które można stosować jako identyfikatory albo karty dostępu, programy ewidencyjne czy skanery zbliżeniowe, oczekuje na nowych zainteresowanych, którzy zechcą lepiej przewodzić swoja firmą i personelem. Coraz więcej ludzi przekonuje się jak zasadniczym aspektem w nowoczesnym interesie jest porządek ewidencyjno – administracyjny, dlatego Unicard wychodzi naprzeciwko takim zagadnieniom wręczając swoim odbiorcom najlepsze zastosowania w tej materii.

Adres strony: www.unicard.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-23 • Szczegóły »

regały magazynowe

Jak odpowiednio zaopatrzyć i dbać o swój skład magazynowy. To zapytanie, na które najodpowiedniejszą odpowiedź ma przedsiębiorstwo przemysłowe Promag, które od ponad trzydziestu lat specjalizuje się fachowym zaopatrzeniem i przygotowaniem do sprawnego działania lokalizacji magazynowych w całym państwie. Nowoczesne regały magazynowe, wózki paletowe czy wózki widłowe to tylko mała część z pełnej usługi firmy, która w swojej kompletnej formie zaprezentowana pozostała na witrynie internetowej zakładu. Zaufaj ekspertom i skontaktuj się z doradcami Promag już dziś.

Adres strony: www.promag.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-23 • Szczegóły »

Windykacja

Firma Jatex Finanse od dłuższego czasu jest liderem na polskim rynku w dziedzinie finansów. Proponuje świadczenia, w których skład wchodzą m.in. ubezpieczenia należności,monitoring płatności, faktoring, windykacja wierzytelności,programy naprawcze oraz inne usługi poprawiające bezpieczeństwo finansowe. Jeśli wyszukujesz kompetentnej pomocy, wybór tego przedsiębiorstwa będzie strzałem w 10. Dadzą Ci profesjonalne rady i pomogą wyjść z wszelakich opresji, bądź też odzyskać pieniądze. Wielu zadowolonych klientów oraz nagrody pozwalają określić tą firmę, jako jedną z najlepszych. Większą liczbę informacji odszukacie państwo na ich stronie internetowej pod adresem www.jatex.com.pl lub też w siedzibie firmy znajdującej się w Bytomiu.

Adres strony: www.jatex.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-28 • Szczegóły »

etykiety

Zaawansowane usługi drukarskie przedkładane przez przedsiębiorstwo PrintNet, w skład jakich wchodzi druk wielkoformatowy, etykiety produktowe, afisze, banery i wiele innych. Znakomita kategoria wydruku zapewniana jest przez nowoczesne maszyny poligraficzne, które podołają każdemu zadaniu. Strona internetowa drukarni zawiera pełną propozycję komercyjną zakładu jak również funkcjonalny kalkulator cenowy, dzięki jakiemu każdy nabywca będzie zdolny dokładnie policzyć i dostosować swoje zamówienie do swoich wymagań i możliwości. Zakład poligraficzny PrintNet zaprasza do kooperacji.

Adres strony: www.printnet.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-28 • Szczegóły »

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Na naszej stronie znajdziecie Państwo ofertę tłumaczeń dokumentów samochodowych, innych tłumaczeń przysięgłych i zwykłych z języka niderlandzkiego, flamandzkiego, holenderskiego i belgijskiego. Znajdują się na niej też wzory dokumentów samochodowych, jakie są potrzebne do zarejestrowania samochodu w Polsce. Tłumaczenia dokumentów samochodowych wykonujemy w tempie ekspresowym w ciągu 24 godzin od dostarczenia osobiście do biura lub przesłania faksem czy e-mailem dokumentów. Za dokument samochodowy zapłacicie Państwo jedną stawkę niezależnie od ilości znaków w dokumencie. W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na stronę.

Adres strony: www.szybkietlumaczenia.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-28 • Szczegóły »

Badania nieniszczące Dolny Śląsk

Strona przedsiębiorstwa Midytest, działającego w branży badań nieniszczących i inspekcji przemysłowych. Firma specjalizuje się w badaniach ultradźwiękowych i magnetyczno-proszkowych materiałów. Posiada wysokiej klasy, certyfikowane wyposażenie oraz kwalifikacje personelu potwierdzone certyfikatami 2 i 3 stopnia wg EN473. Ofertę usług badawczych uzupełnia możliwość pełnienia obowiązków naocznego świadka podczas istotnych etapów produkcji. Działalność ta wykonywana jest na zlecenie tzw. trzeciej strony.

Adres strony: www.midytest.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-28 • Szczegóły »

Wagi Elektroniczne - sprzedaż, serwis, legalizacja

Proponujemy skorzystanie z naszych usług takich jak: serwis wag, naprawa modułów wagowych, legalizacja wag, wzorcowanie wag, wymiany pomostów wagowych, montaż wag samochodowych, montaż wag na węzłach betoniarskich, hybrydyzacja wag, elektronizacja wag, montaż systemów kontroli towarów paczkowanych oraz wiele innych. W swojej ofercie ponad 1000 wag m.in: przemysłowe, sklepowe, magazynowe, laboratoryjne, medyczne. realizujemy również indywidualne zamówiebia na potrzeby klienta. Serdecznie zapraszamy.

Adres strony: www.wagielektroniczne.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-29 • Szczegóły »

Księgowa - Tarnowskie Góry

Biuro Rachunkowe Katarzyna Porada z siedzibą w Tarnowskich Górach świadczy następujące usługi księgowe: prowadzenie książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych, rozliczenia kadrowo-płacowe z ZUS oraz prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku VAT. Zajmujemy się również doradztwem związanym z uruchamianiem działalności gospodarczej, wyborem formy opodatkowania oraz wypełnianiem wniosków i rozliczaniem dotacji unijnych. Współpracujemy z firmami na terenie całego Śląska: m.in z terenu Tarnowskich Gór, Bytomia, Chorzowa, Częstochowy, Gliwic, Katowic, Radzionkowa oraz Zabrza.

Adres strony: katarzynaporada.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-29 • Szczegóły »

Monitoring pojazdów

W usłudze monitoring pojazdów wraz z usługami lokalizacja GPS i monitoring GPS zmagazynowane w bazie MySQL informacje na temat przebytych przez samochód trasach można rozpatrywać ze względu na różne kryteria między innymi takie jak czas trwania przejazdu. Kontrola paliwa jest to przydatna usługa pozwalająca na dokładną analizę zużycia ropy. Wykorzystując zainstalowane w baku sondy paliwa oraz analizatory paliwa możliwe jest faktyczne mierzenie stanu benzyny oraz jego zużycia w trakcie przebytych przez pojazd tras. Analizator paliwa, który jest instalowany wraz z sondą paliwa w usłudze uzupełniającej - kontrola paliwa, która towarzyszy monitoringowi pojazdów i monitoringowi GPS wraz z lokalizacją GPS, jest to urządzenie dające możliwość dokonywania precyzyjnej analizy charakterystyki benzyny poprzez sprawdzanie między innymi gęstości oraz stanu i typu osadu na dnie zbiornika. Atutami wykorzystania usług: monitoring pojazdów jest bezsprzeczne i praktycznie momentalne spadek kosztów posiadania i wykorzystywania ogromnej liczby pojazdów. Miejsce położenia samochodu jest przekazywane z wykorzystaniem technologii przesyłania danych GPRS w usługach monitoring pojazdów, lokalizacja GPS i monitoring GPS. Informacje udostępniane przez urządzenia aktywne w usłudze kontrola paliwa pozwalają na konstruowanie następujących protokołów związanych z faktycznym wykorzystaniem benzyny, stanu i jakości zatankowanego paliwa, miejsca i czasu tankowania benzyny oraz pozwala na weryfikację ilości zatankowanego paliwa z wartościami przedstawionych rachunków.

Adres strony: monitoringpojazdow.apof.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-29 • Szczegóły »

FMC Management- Forex

Financial Markets Center Management Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w doradztwie walutowym (na naszej stronie można zapoznać się z platformą walutową poprzez założenie darmowego konta demo), a także pełnimy funkcję Autoryzowanego Doradcy NewConnect wielu innowacyjnych Spółek. Na życzenie klienta przeprowadzamy analizę sytuacji finansowej jego firmy, ustalamy cele działania, a następnie poczynamy kolejne kroki prowadzące do pozyskania kapitału poprzez debiut na rynku NewConnect. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą!

Adres strony: fmcm.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-01 • Szczegóły »

Portal finansowy

FinWeb.pl to portal finansowy gromadzący informacje i komentarze analityków dotyczące aktualnej sytuacji gospodarczej w kraju i na świecie. Na naszej stronie odnajdą Państwo informacje pomagające podjąć różnego rodzaju trudne decyzje- na temat emerytur, kredytów hipotecznych, inwestycji w nieruchomości lub waluty i tym podobne. Odnajdą tu Państwo także, aktualności i ogłoszenia uporządkowane w czterech kategoriach: nieruchomości, motoryzacja, produkry finansowe oraz praca. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Adres strony: finweb.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-01 • Szczegóły »

Odśnieżanie dachów Wrocław

Wiemy jak bardzo zima może uprzykrzyć życie, dlatego polecamy świadczone przez nas usługi. Aby zmniejszyć ryzyko przykrości związanych z opadami śniegu należy zadbać o zimowe utrzymanie posesji. Nasza firma zajmuje się zimową opieką posesji - odśnieżamy dachy i powierzchnie płaskie. Usługi wykonujemy na terenie Wrocławia i okolic. Do współpracy zapraszamy właścicieli parkingów, dróg dojazdowych, placów. Odśnieżamy mini ładowarką z pługiem wirnikowym lub ręcznie za pomocą szufli i odśnieżarek. Proponujemy także chemiczne usuwanie lodu. Firma istnieje od 1997 roku - lata doświadczenia sprawiają, że jesteśmy niezawodni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

Adres strony: www.uslugiodsniezanie.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-03 • Szczegóły »

Sprzątanie osiedli - Warszawa

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą na sprzątanie osiedli. Jesteśmy firmą rodzinną wykonującą prace porządkowe od wielu lat. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, wyposażenie, a przede wszystkim starannie sprawdzonych pracowników, którzy zadbają o Państwa osiedle. Nasza usługa sprzątania osiedli jest oczywiście w pełni kompleksowa - wchodzą więc w grę wszelkie czynności związane z dbaniem o wizerunek osiedla. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www - zapraszamy.

Adres strony: www.multiserwis.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-03 • Szczegóły »

Meble na wymiar Wrocław

W procesie projektowania wnętrza szafy Wrocław istnieją do dyspozycji półki, szuflady, drążki, pantografy, półki na obuwie, kosze. Jednak jesteśmy również otwarci na indywidualne zamówienia i propozycje Klienta, które lepiej spełnią jego wymagania i podniosą funkcjonalność jego szafy Wrocław. Nasze studio meblowe para się wykonywaniem rozmaitego rodzaju mebli, wśród których można wyszczególnić meble na wymiar Wrocław, meble kuchenne Wrocław i szafy Wrocław. W procesie projektowania produktów takich jak meble kuchenne Wrocław, szafy Wrocław czy meble na wymiar Wrocław korzystamy z usług profesjonalnych projektantów, dzięki którym uzyskujemy niepowtarzalny styl, kształt oraz jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających Klientów. Meble na wymiar Wrocław, meble kuchenne Wrocław są jednymi z najczęściej świadczonych przez nas usług i dotyczą one zaprojektowania różnego typu mebli kuchennych, łazienkowych, zabudowy do przedpokoju takiej jak szafy Wrocław. W ofercie szafy Wrocław możecie Państwo znaleźć każdy typ szafy, która jest w stanie zaspokoić Państwa potrzeby. Wykonujemy szafy Wrocław wnękowe, szafy wolno stojące, zabudowy skosów oraz wszystkie inne rozwiązania, które można spotkać u innych producentów szaf. Zaprojektowane i wykonane przez nas meble kuchenne Wrocław zawsze w sposób bardzo ergonomiczny i przemyślany rozwiązują zagospodarowanie kuchni w cały potrzebny Klientowi sprzęt AGD oraz spełniają najwyższe standardy wykończenia oraz wyglądu.

Adres strony: meblewroclaw.oriseo.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-06 • Szczegóły »

STYRONEX - Pompogruszki, Węzły Betoniarskie

Firma STYRONEX zajmuje się sprzedażą pojazdów ciężarowych, pompogruszek, betonomieszarek oraz konstrukcji betoniarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży pojazdów ciężarowych o profilu budowlanym. W swojej ofercie posiadamy produkty wybranych najlepszych europejskich marek: Man, Mercedes, Iveco, Astra, Daf, Scania, Liebherr, Cifa, Coime, Stetter, Putzmeister. W naszej ofercie znajdą Państwo: Betonomieszarki, Pompogruszki, Maszyny budowlane, Węzły betoniarskie, Dwuwałowy mieszalnik, Mieszalnik Planetarny, Silosy na cement, Sterowanie betoniarni, Podajnik ślimakowy

Adres strony: www.węzłybetoniarskie.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-19 • Szczegóły »

Izolacje Termiczne - nowoczesne systemy izolacyjne

Firma Izolacje Termiczne zajmująca się izolacjami cieplnymi i dźwiękochłonnymi. Wykonujemy izolację w miejscach gdzie inne systemy zawodzą. Głównym kierunkiem działania jest produkcja innowacyjnych systemów izolacji - pokrowców termoizolacyjnych - elastycznej izolacji wielokrotnego użytku. Zapewniamy kompleksową obsługę: pomiar, projekt, produkcję i montaż. Wykonujemy obliczenia cieplne, na podstawie których pomagamy wyliczyć zwrot inwestycji. Stosując nasze pokrowce termoizolacyjne, zwrot ten to nawet kilka miesięcy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

Adres strony: izolacjetermiczne.eu • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-20 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Pozycjonowanie i tworzenie stron Wrocław

Pozycjonowanie Wrocław to coraz popularniejsza usługa, która polega na promocji stron w Internecie w taki sposób, by wyszukiwały się one na jak najwyż...

Adres strony: www.rmt.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-28 • Szczegóły »

Kominki i wkłady kominkowe

Firma Vento oferuje kominki Wrocław oraz wkłady kominkowe wiodących producentów. Zajmujemy się projektowaniem i kompleksowym wykonawstwem kominków na ...

Adres strony: www.kominek.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-16 • Szczegóły »

Szkolenia bhp Wrocław

Wykonujemy obsługę bhp i p.poż. oraz szkolenia bhp Wrocław dla instytucji i przedsiębiorstw. Usługi, jakie oferujemy w zakresie bhp Wrocław to doradzt...

Adres strony: www.matuszek-bhp.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-12-26 • Szczegóły »

Noclegi Wrocław

Jeśli szukasz noclegu we Wrocławiu zapraszamy do skorzystania z oferty apartamentów Platinium. Posiadamy 6 apartamentów zlokalizowanych w centrum Wroc...

Adres strony: www.platiniumapt.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-11-16 • Szczegóły »