Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Firmy wg branż

Strony w kategorii: Firmy wg branż

Wirtualne biuro - Mokotów, Warszawa

Wirtualne biuro na Mokotowie ul.Konstruktorska 6 w Warszawie to rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością wśród młodych przedsiębiorców. Pozwala to na zachowanie mobilności a jednocześnie tworzy pozytywy wizerunek firmy, wynajmując prestiżowy adres. Jednocześnie ułatwia minimalizację kosztów związanych z obsługą siedziby. Dlatego jest wyborem właścicieli zarówno spółek dopiero zakładanych, jak i obecnie istniejących. Dzięki tej usłudze możesz zrezygnować z kosztów wynajęcia tradycyjnego biura pod swoją działalność gospodarczą.

Adres strony: www.wirtualne-biuro24.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-20 • Szczegóły »

WLAccountancy

WL Accountancy Spółka z o.o. to rozwiązanie dla rozwiniętych spółek potrzebujących biura księgowego dla którego żadne zagadnienie nie jest ambarasu. Biura nowoczesnego , z kulturalną i efektywną kadrą. Jesteśmy spółką prężną , pilnującą terminów i skrupulatną. Oferujemy firmom usługę "wirtualnego biura", która polega na rejestracji spółki pod luksusowym adresem wraz z obsługą korespondencji, sekretariatu, księgowości itp. Postęp takich usług stał się możliwy dzięki powszechności zasięgu do Internetu.

Adres strony: wl-accountancy.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-29 • Szczegóły »

GB United - importer najlepszej jakości granitu...

GB United to Polska firma działająca na arenie międzynarodowej specjalizująca się w imporcie chińskiego i indyjskiego granitu i marmuru do zakładów kamieniarskich, firm budowlanych i deweloperskich na terenie Europy. Oferujemy wysokiej jakości granit pochodzenia chińskiego tj. G664 – brąz królewski, G623 – mountain pink,G602 - G603 – talila grey – Bianco cristal – biały piękny, G636, G435, G654 – padang dark, G682 - yellow pink – chiński żółty. Oferujemy te granity oraz wiele innych przede wszystkim w płytach granitowych, nagrobkach, pasach, płytkach granitowych, parapetach granitowych, parapetach marmurowych. Dzięki własnej, skutecznie prowadzonej polityce kontrolowania jakości odnosimy sukcesy w realizowaniu terminowych dostaw oraz poszerzamy grono naszych zadowolonych klientów. Bogata oferta na granity i marmury, ciągłe promocje, dogodne warunki płatności oraz indywidualne podejście do każdego klienta dają naszym kontrahentom satysfakcję dobrego wyboru. Zobacz naszą ofertę ! Zadzwoń już teraz! Zapraszamy do współpracy !

Adres strony: www.gbunited.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-04 • Szczegóły »

Adwokat i radca prawny - Kancelaria Lublin

Lubelskie Kancelarie zostały utworzone przez trzech prawników z bogatym doświadczeniem zawodowym w profesjonalnym świadczeniu usług pomocy prawnej. Nasz zespół to dwóch adwokatów i radca prawny - każdy posiada odrębną praktykę i preferowaną specjalizację. Nasza ścisła współpraca umożliwia dzielenie się wiedzą i zdobytym doświadczeniem dla potrzeb udzielenia możliwie najpełniejszej i najbardziej kompleksowej, a przez to optymalnej pomocy prawnej. Wysoka jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych Klientów to najważniejsze cele naszej praktyki. Kancelarie zajmują się wszelkimi problemami prawnymi związanymi z prawem cywilnym, gospodarczym, karnym i administracyjnym. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa pracy, rodzinnego, spadkowego, nieruchomości oraz prawa umów. Zapewniamy fachowe zastępstwo procesowe w sprawach sądowych naszych Klientów. Uzyskujemy odszkodowania powypadkowe i związane z deliktem lub błędem w sztuce medycznej. Oferta skierowana jest również do przedsiębiorców, gdyż specjalizujemy się w prawie zobowiązań i procesach gospodarczych. Opracowujemy regulaminy i inne wzorce umowne, opiniujemy projekty umów, zapewniamy pomoc z zakresu prawa spółek. Proponujemy bardzo konkurencyjne warunki wynagradzania - nasze honorarium bazuje na urzędowych stawkach minimalnych, a wpływ na jego wysokość ma zawsze charakter konkretnej sprawy i nakład pracy, który się wiąże z jej prowadzeniem. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą treścią naszej oficjalnej witryny internetowej, na której staramy się przedstawić najbardziej powszechne problemy prawne i ich ujęcie w przepisach powszechnie obowiązujących.

Adres strony: www.lubelskiekancelarie.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-10 • Szczegóły »

NOVAKRAFT - Prasy Krawędziowe i Nożyce Gilotynowe

Novakraft jest niemieckim producentem maszyn do obróbki blach. W naszej ofercie znaleźć można prasy krawędziowe i nożyce gilotynowe najwyższej jakości. Maszyny przez nas promowane charakteryzują się przewymiarowaną konstrukcją oraz komponentami najlepszych europejskich producentów. Maszyny Novakraft to niemiecka precyzja przy zachowaniu rozsądnej ceny. Jesteśmy pewni, że potrafimy zapewnić obsługę na najwyższym europejskim poziomie co w połączeniu z wysoką jakością maszyn zapewnia stu procentowy sukces i gwarancję słusznego zakupu. Zapraszamy do kontaktu.

Adres strony: www.novakraft.com.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-11 • Szczegóły »

Biuro tłumaczeń

Oprogramowanie typu Trados użytkuje się w biurze tłumaczeń MIW, stąd MIW ma szansę, ażeby pochwalić się prędkością w czynieniu różnego rodzaju tłumaczeń, startując od tak codziennych języków jak niemiecki lub czeski, a kończąc na nieco nietypowych, które może wykonać wyłącznie tłumacz arabskiego czy też tłumacz norweskiego. Gabinet MIW we własnej ofercie posiada dodatkowo tłumaczenia prawnicze z tych języków. Przekłady specjalistyczne, innymi słowy takie, które postulują ponadprogramowych umiejętności, a także informacji od osoby przeprowadzającej tłumaczenie to np.: tłumaczenia o tematyce medycznej. Kancelaria tłumaczeń MIW realizuje owego typu przekłady, angażując osoby doświadczone, to znaczy np.: takich tłumaczy, którzy mają zrealizowane studia wyższe o specjalistycznym kierunku.

Adres strony: www.tlumaczenia-miw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-28 • Szczegóły »

PRANA - źródło życiodajnej energii

Witamy.Firma PRANAPACK zajmuje się sprzedażą folii poliolefinowych,folii stretch,folii termokurczliwych,folii POF.Posiadamy duże stany magazynowe co pozwala na zaopatrzenie wielu klientów.Posiadamy folie o różnych rozmiarach.Wysyłka jest realizowana na bieżąco,towar wysyłamy firmą kurierską dlatego towar jest zawsze na czas.Zajmujemy się również sprzedażą oraz serwisem maszyn pakujących.Zebrane doświadczenie pozwoliło nam na wprowadzenie na rynek siatki z włókna szklanego o bardzo dobrych parametrach.Firma zajmuje się również sprzedażą oświetlenia LED-owego które staje się popularne na polskim rynku.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą która znajduje się na naszej stronie internetowej na której znajdą Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania.

Adres strony: pranapack.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-28 • Szczegóły »

Leasing Samochodów Osobowych - SpeedLeasing.pl

Oferujemy szybki i tani leasing samochodów osobowych. Szybka i uproszczona procedura, minimum formalności. Gwarantujemy atrakcyjne i elastyczne warunki finansowania. Oferujemy leasing samochodów osobowych i dostawczych. Leasingujemy pojazdy nowe i używane, a także motocykle. Gwarantujemy atrakcyjne i elastyczne warunki finansowania, pewne ubezpieczenia oraz wygodne karty paliwowe. Współpracujemy z największymi dostawcami i dealerami pojazdów, co pomoże Ci w prowadzeniu biznesu. Umowa leasingu może być przejrzysta, a procedury – błyskawiczne. Zaufaj naszemu doświadczeniu i kompetencjom, oszczędź swój czas i skorzystaj z leasingu na samochód. Oferujemy leasing aut dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Dzięki nam leasing samochodu może być prostszy, niż myślisz! Leasing samochodów osobowych to wszechstronne korzyści dla Twojej firmy! Skorzystaj z procedury Express Leasing - Zapewnia minimum formalności, bez zbędnych dokumentów i zaświadczeń.

Adres strony: speedleasing.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-29 • Szczegóły »

Sprężyny i maszyny rolnicze

Zakład Produkcyjno-Handlowy Dariusza Klimzy produkuje sprężyny i maszyny rolnicze.W naszym dorobku znajdują się liczne nagrody i certyfikaty między innymi "ZŁOTY MEDAL" Międzynarodowych Targów Poznańskich za Wielofunkcyjne narzędzie uprawowo-pielęgnacyjne oraz złoty medal targów kieleckich "Agrotech". Produkujemy również palce sprężyste do maszyn polskich i zachodnich producentów.Wszystkie nasze wyroby produkowane są z materiałów rodzimej produkcji bądź zachodniej.Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

Adres strony: klimza.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-29 • Szczegóły »

Szkolenie bhp Opole, Katowice, Gliwice

LexLabor wykonuje m.in.: - Szkolenia BHP całych grup pracowniczych (wstępne i okresowe) oraz szkolenia dla Pracodawców - Szkolenia w charakterze udzielania pierwszej pomocy, p.poż. - Ocenę ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy pod względem: - fachowego bezpieczeństwa pracy i zagrożeń maszynowych - zagrożeń mikrobiologicznych i chemicznych Tworzenie: - specyfikacji powypadkowych z wypadków przy pracy - rejestrów: czynników szkodliwych oraz kart pomiarów czynników, ewidencji prac szczególnie niebezpiecznych, chorób zawodowych, wypadków przy pracy i innych Opracowywanie: - nakazów dot. pewnej obsługi maszyn i urządzeń, postępowania z preparatami chemicznymi - regulaminów pracy, wynagradzania - tabel przydziału środków ochrony indywidualnej (odzieży, obuwia, ochron osobistych) - programów szkoleń wstępnych i okresowych Dobór środków ochrony indywidualnej Odpowiedzi na nakazy i wystąpienia Państwowej Inspekcji Pracy, Inspekcji Sanitarnej; pomoc w realizacji zarządzeń i zaleceń oraz inne usługi związane z BHP i P.Poż. Mamy świetnie wykwalifikowaną i uznaną kadrę znawców w dziedzinie BHP i P.Poż. Firma cieszy się uznaniem Klientów m.in. dzięki rzetelnej i fachowej obsłudze, indywidualnym podejściem do każdego Klienta oraz dzięki konkurencyjnym kosztom.

Adres strony: www.lexlabor.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-29 • Szczegóły »

Materiały ogniotrwałe

Firma INFINITEX poleca materiały ogniotrwałe, izolacyjne i żaroodporne. Nasze materiały mają główne zastosowanie jako izolacje pieców przemysłowych oraz urządzeń wysokotemperaturowych. W celu zapoznania się z naszą bogatą ofertą zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej na której znajdują się takie produkty jak: mata z włókna ceramicznego, płyty ogniotrwałe, cegły izolacyjne, papier ceramiczny, klej ogniotrwały i wysokotemperaturowy oraz wiele innych materiałów ogniotrwałych. Serdecznie zapraszamy

Adres strony: www.infinitex.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-29 • Szczegóły »

Centrum Reklamy Wizualnej

Centrum Reklamy Wizualnej. Wszystko co potrzeba do prowadzenia działań promocyjnych firmy. Reklama drukowana, gadżety reklamowe, systemy wystawiennicze i wiele innych. Reklama zewnętrzna i wewnętrzna dla Twojej firmy. Niskie ceny, wysoka jakość. Wszystko co potrzebne jest do prowadzenia daiałań marketingowych i reklamowych w swojej firmie i firmach Klientów. Istniejemy i działamy na terenie Polski nieprzerwanie od 2005 roku. Centrum Usług Marketingowych, ul. Góreckiego 17, 11-100 Lidzbark Warmiński

Adres strony: www.reklama100.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

CzystyDywan24.pl - Czyszczenie tapicerki samochodo

Zajmujemy się czyszczeniem: praniem tapicerki samochodowej, dywanów, wykładzin, obić mebli tapicerowanych, odplamianiem, impregnacją. Dzięki zdobytemu doświadczeniu nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością przy satysfakcjonującej cenie. Oferujemy Państwu pranie i czyszczenie kanap, foteli, narożników, wersalek, sof, krzeseł. Technologia czyszczenia oparta jest na rozpylaniu bardzo wydajnego preparatu czyszczącego i jednoczesnym odessaniu go, wraz z rozpuszczonym brudem . Czyszczenie odbywa się przy użyciu urządzenia ekstrakcyjnego firmy KÄRCHER.

Adres strony: www.czystydywan24.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

Usługi detektywistyczne. Prywatny Detektyw.

Biuro Detektywistyczne Agent - usługi detektywistyczne. Agencja Detektywistyczna "AGENT" świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne dla klientów na terenie calego kraju. W naszej ofercie między innymi: wywiad gospodarczy, nieuczciwa konkurencja. Zbieranie materiału dowodowego do spraw cywilnych i karnych, obserwacje osób (współmałżonka, dzieci, pracowników), ustalenia miejsca zamieszkania, majątku, właścicieli pojazdów i wiele innych. Pracujący u nas detektywi są ludźmi sprawdzonymi, posiadającymi wysokie kwalifikacje w zakresie technik operacyjnych i dochodzeniowośledczych. Zapewniamy obsługę przez kancelarię prawną. Solidnie i profesjonalnie - pełna dyskrecja!

Adres strony: www.prywatny-detektyw.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

doradca kredytowy Szczecin

Jako ogólnopolska sieć mobilnych doradców kredytowych dostarczamy najlepsze możliwe rozwiązania kredytowe dla naszych klientów, aby zminimalizować ponoszone koszty kredytów do niezbędnego minimum. Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych i mieszkaniowych dla osób indywidualnych i zinstytucjonalizowanych również z niewielką zdolnością kredytową. Posiadamy oferty wszystkich banków hipotecznych, dlatego możemy wybrać dla klienta ofertę spełniającą jego oczekiwania oraz z drugiej strony wymagana banku.

Adres strony: www.kredytmaster.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

Okęcie Parking

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z profesjonalnie przygotowanego parkingu strzeżonego przy lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Parking przy Okęciu jest solidnie ogrodzony, dobrze oświetlony, wjazd i wyjazd zabezpieczony szlabanem. Naszym klientom zapewniamy darmowy transport na teren lotniska a po przylocie wystarczy zadzwonić pod numer widoczny na stronie i obsługa parkingu bezpłatnie odwiezie państwa na parking. Rezerwacji można dokonywać on-line, drogą telefoniczną oraz na miejscu. Transport odbywa się klimatyzowanym samochodem OPEL VIVARO. Zachęcamy wszytkich do zapoznania się z naszą ofertą.

Adres strony: www.parkingokecie16.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-04 • Szczegóły »

Parking przy Lotnisku Warszawa

Parking przy Okęciu zachęca wszystkich podróżujących z Warszawskiego lotniska imienia F. Chopina do skorzystania z naszych usług. Parking na Okęciu przystosowany jest do przyjęcia 250 pojazdów osobowych. Naszym klientom pozostawiającym pojazd na naszym parkingu,gwarantujemy bezpłatny przejazd firmowym pojazdem na teren lotniska. Transport odbywa się klimatyzowanym samochodem OPEL VIVARO. Rezerwacji można dokonywać on-line, drogą telefoniczną oraz na miejscu. Dzięki naszej ofercie zaoszczędzą Państwo czas oraz pieniądze. Zachęcam do skorzystania z najlepszego parkingu przy Okęciu. Życzymy wszyskim miłej dodróży.

Adres strony: www.parkingprzyokeciu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-04 • Szczegóły »

Meble kuchenne we Wrocławiu

Zaprojektowane i wykonane przez nas meble kuchenne Wrocław zawsze w sposób bardzo ergonomiczny i przemyślany rozwiązują zagospodarowanie kuchni w cały potrzebny Klientowi sprzęt AGD oraz spełniają najwyższe standardy wykończenia oraz wyglądu. Jesteśmy firma istniejącą na rynku od bardzo wielu lat i naszym podstawowym priorytetem jest osiągnięcie całkowitego zadowolenia Klienta z przygotowanej przez nas szafy Wrocław. Meble kuchenne Wrocław, meble na wymiar Wrocław pozwalają nam zaprezentować jakie jest podejście nasze do potrzeb Klienta. Wykonujemy meble kuchenne Wrocław w dowolnym stylu od nowoczesnego poprzez styl rustykalny dla bardziej wymagających Klientów. Nasze meble kuchenne Wrocław, meble na wymiar Wrocław i szafy Wrocław wyposażamy w najwyższej klasy oraz niezawodne okucia oraz rozmaitego typu akcesoria meblowe, które podnoszą dodatkowo funkcjonalność wykonanych przez nas kompletów. Przygotowując meble na wymiar Wrocław, meble kuchenne Wrocław, szafy Wrocław w czasie wykonywania zleconych prac kierujemy się żądaniamia naszego Klienta. Meble na wymiar Wrocław, meble kuchenne Wrocław są jednymi z najczęściej świadczonych przez nas usług i dotyczą one skonstruowania różnego typu mebli kuchennych, łazienkowych, zabudowy do przedpokoju takiej jak szafy Wrocław.

Adres strony: szafy24.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-05 • Szczegóły »

Biuro rachunkowe Kraków

Pragniesz szybko i sprawnie załatwić swoje sprawy? Szukasz zaufanego biura rachunkowego? Nie potrafisz zdecydować, które będzie profesjonalne? Znając biuro rachunkowe Finanse i Rachunkowość Kraków już nie musisz się martwić! W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo bardzo wiele propozycji i udogodnień, stworzonych z myślą o najbardziej wymagających klientach.Świadczymy usługi księgowe i księgowo-płacowe.W swoim zaopatrzeniu posiadamy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencję przychodów, rejestry sprzedaży i zakupów jak i rozliczanie w zakresie podatku VAT. Podatki rozliczane przez nasze biuro to CIT, PCC, VAT-7, VAT-7 UE, podatek od nieruchomości i wiele innych. Zajmujemy się sporządzaniem deklaracji rozliczeniowych oraz szkoleniami BHP i HACCP wraz z pomocą przy wypromowaniu systemów gastronomicznych. Oprócz standardowych usług, którymi zachęcają krajowe biura proponujemy Wam dodatkowe możliwości, m.in. nadzór nad terminowym i prawidłowym regulowaniem zobowiązań Firmy. Nasze biuro posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników. U nas masz gwarancję profesjonalnej obsługi i doradztwa księgowego. To dzięki naszemu 25-letniemu doświadczeniu zyskujemy zaufanie coraz to większej liczby klientów.Kraków to miasto w którym nas znajdziesz. Przyjdź osobiście i przekonaj się sam.

Adres strony: biurorachunkowekrakow.biz/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-08 • Szczegóły »

Zaopatrzenie statków

Firma pracująca w mieście Gdynia FENIX prowadzona jest przez wykształconych specjalistów branży morskiej. Zatrudniamy jedynie doświadczonych i sprawdzonych pracowników. Każdego dnia uczestniczą oni w szkoleniach, dzięki którym nabywają nowe umiejętności. Do pracowników firmy FENIX mamy stuprocentowe zaufanie.To właśnie oni starają się zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapewniamy najwyższą jakość usług a także atrakcyjne ceny. Pragniemy zaoferować powyższe usługi zakup lub wymiana części części zawory, pompy, wirówki, sprężarki. Oprócz tego chcemy zaoferować Państwu filtry paliwa, filtry oleju i wody, wszystkie akcesoria pomiarowe na przykład vacuometry, barometry i termometry. Firma współpracuje z firmami produkującymi części z Japoni. Z naszej oferty korzystają osoby z całego kraju. Spośród innych firm wyróżnia nas solidność i dokładność! Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na nasz temat zatelefonuj na numer +48587190156 lub skorzystaj z naszej strony internetowej: http://www.fredfenix.com.pl/

Adres strony: www.fredfenix.com.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-08 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Pozycjonowanie i tworzenie stron Wrocław

Pozycjonowanie Wrocław to coraz popularniejsza usługa, która polega na promocji stron w Internecie w taki sposób, by wyszukiwały się one na jak najwyż...

Adres strony: www.rmt.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-28 • Szczegóły »

Kancelaria prawnicza

Nasze prawo często jest niejednoznaczne i to co jedni rozumieją na dany sposób inni mogą interpretować inaczej. Kierując się wyłącznie zdrowym rozsądk...

Adres strony: www.winski.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-09-13 • Szczegóły »

Salon kosmetyczny Wrocław

Salon kosmetyczny Wrocław Lesthetique to profesjonalny gabinet kosmetyczny, w którym zarówno Panie, jak i Panowie znajdą szereg zabiegów kosmetycznych...

Adres strony: www.lesthetique.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-19 • Szczegóły »

Hydraulik Wrocław

Potrzebny ci hydraulik Wrocław? Jestem hydraulikiem z wieloletnim stażem i oferuję kompleksowe usługi hydrauliczne oraz remonty i wykańczanie mieszkań...

Adres strony: www.hydraulikwroc.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-07 • Szczegóły »