Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Strony w kategorii: Firmy wg branż » Prawo

Adiuto Kancelaria radcy prawnego

Usługi radcy prawnego - od porady po zastępstwo procesowe. Doradztwo prawne dla osób prywatnych i firm. Specjalizacja: - prawo turystyczne, umowy deweloperskie, obsługa prawna spółek, wspólnot mieszkaniowych, firm turystycznych i transportowych. Prowadzenie spraw spadkowych, prawo pracy. Kompleksowa usługa zakładania, przekształceń i rejestracji spółek, przygotowanie umów, regulaminów itp. Pomoc prawna w obrocie i zarządzaniu nieruchomościami - postępowania wieczystoksięgowe. Opinie i analizy umów - także online. Usługi prawne dla Polaków przebywających zagranicą.

Adres strony: www.adiuto.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-06-15 • Szczegóły »

Notariusz Kraków

Jeżeli pilnie potrzebujesz solidnego notariusza w Krakowie to optymalnie trafiłeś. Nasza kancelaria jest prowadzona przez profesjonalnych specjalistów z bogatym doświadczeniem, którzy świetnie się orientują w przepisach prawa i bez wątpienia pomogą Ci spisać umowę, odpis bądź rozwiążą jakikolwiek inny problem notarialny. W celu zaznajomienia się z ofertą kancelarii, zachęcamy do wejścia na firmową witrynę internetową. Możesz również odwiedzić nasze biuro osobiście przez cały tydzień w godzinach 9-17. Uprzejmie zachęcamy do sprawdzenia naszych usług oraz gwarantujemy satysfakcję.

Adres strony: www.drozd-truszkiewicz-notariusz.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-03 • Szczegóły »

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszki Sznajder

Oficjalny serwis internetowy Kancelarii Radcy Prawnego Agnieszki Sznajder z siedzibą w Rzeszowie. Na stronie znaleźć można zakres świadczonych usług, informacje kontaktowe, artykuły prawnicze, cennik itp. Nasza kancelaria specjalizuje się w: obsłudze prawnej przedsiębiorców obsłudze prawnej osób fizycznych doradztwie prawnym sporządzaniu opinii prawnych reprezentowaniu Klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami administracji publicznej, Sądem Najwyższym i in. windykacji wierzytelności w szczególności z zakresu: prawa cywilnego prawa handlowego i gospodarczego prawa lotniczego prawa transportowego prawa podatkowego prawa patentowego prawa rodzinnego prawa administracyjnego prawa wodnego prawa budowlanego Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii oraz sposobem naliczania wynagrodzenia za świadczone usługi.

Adres strony: www.kancelariasznajder.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-26 • Szczegóły »

Adwokat i radca prawny - Kancelaria Lublin

Lubelskie Kancelarie zostały utworzone przez trzech prawników z bogatym doświadczeniem zawodowym w profesjonalnym świadczeniu usług pomocy prawnej. Nasz zespół to dwóch adwokatów i radca prawny - każdy posiada odrębną praktykę i preferowaną specjalizację. Nasza ścisła współpraca umożliwia dzielenie się wiedzą i zdobytym doświadczeniem dla potrzeb udzielenia możliwie najpełniejszej i najbardziej kompleksowej, a przez to optymalnej pomocy prawnej. Wysoka jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych Klientów to najważniejsze cele naszej praktyki. Kancelarie zajmują się wszelkimi problemami prawnymi związanymi z prawem cywilnym, gospodarczym, karnym i administracyjnym. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa pracy, rodzinnego, spadkowego, nieruchomości oraz prawa umów. Zapewniamy fachowe zastępstwo procesowe w sprawach sądowych naszych Klientów. Uzyskujemy odszkodowania powypadkowe i związane z deliktem lub błędem w sztuce medycznej. Oferta skierowana jest również do przedsiębiorców, gdyż specjalizujemy się w prawie zobowiązań i procesach gospodarczych. Opracowujemy regulaminy i inne wzorce umowne, opiniujemy projekty umów, zapewniamy pomoc z zakresu prawa spółek. Proponujemy bardzo konkurencyjne warunki wynagradzania - nasze honorarium bazuje na urzędowych stawkach minimalnych, a wpływ na jego wysokość ma zawsze charakter konkretnej sprawy i nakład pracy, który się wiąże z jej prowadzeniem. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą treścią naszej oficjalnej witryny internetowej, na której staramy się przedstawić najbardziej powszechne problemy prawne i ich ujęcie w przepisach powszechnie obowiązujących.

Adres strony: www.lubelskiekancelarie.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-10 • Szczegóły »

Usługi detektywistyczne. Prywatny Detektyw.

Biuro Detektywistyczne Agent - usługi detektywistyczne. Agencja Detektywistyczna "AGENT" świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne dla klientów na terenie calego kraju. W naszej ofercie między innymi: wywiad gospodarczy, nieuczciwa konkurencja. Zbieranie materiału dowodowego do spraw cywilnych i karnych, obserwacje osób (współmałżonka, dzieci, pracowników), ustalenia miejsca zamieszkania, majątku, właścicieli pojazdów i wiele innych. Pracujący u nas detektywi są ludźmi sprawdzonymi, posiadającymi wysokie kwalifikacje w zakresie technik operacyjnych i dochodzeniowośledczych. Zapewniamy obsługę przez kancelarię prawną. Solidnie i profesjonalnie - pełna dyskrecja!

Adres strony: www.prywatny-detektyw.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

Pisma kadrowe, porady z prawa pracy

Strona www.kadrywpraktyce.pl to portal stworzony dla osób, które w swojej codziennej praktyce zawodowej zajmują się zatrudnianiem pracowników, prowadzeniem akt osobowych, rozliczaniem czasu pracy czy wynagrodzeń. Na stronie można przeczytać wiele praktycznych porad dla kadrowych i księgowych. Informujemy o tym, jak liczyć ekwiwalent za urlop, jak rozliczać wynagrodzenie chorobowe pracownika i zasiłki ZUS, jak wyliczać zaliczki na podatek dochodowy. Prezentujemy przykłady rozliczania czasu pracy w różnych systemach czasu pracy - podstawowym, równoważnym, zmianowym, zadaniowym i innych. Naszą intencją jest dostarczanie wyłącznie informacji sprawdzonych, jak również aktualnych wzorów dokumentacji kadrowej i księgowej.

Adres strony: www.kadrywpraktyce.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-30 • Szczegóły »

bez opłat - Druki KRS, Odpisy

Na stronie znajdą Państwo bezpłatnie druki i formularze wykorzystywane w KRS, jak i informację skąd wydrukować odpisy z KRS. Strona zawiera odnośniki do serwera MS co gwarantuje aktualność druków. Dodatkowo w witrynie znajdą Państwo dane kontaktowe do wydziałów Krajowego Rejestru Sądowego z całej Polski. Prosta segregacja dokumentów na stronie pozwoli odnaleźć się nawet najbardziej zagubionym i odwiedzającym nas po raz pierwszy. Udostępniane na stronie formularze należy pobrac na dysk i wypełnic przy pomocy programu typu word lub openoffice.

Adres strony: www.druki-krs.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-28 • Szczegóły »

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Węgrzyn

Adwokat Anna Węgrzyn od grudnia 2010 roku prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką. Głównym założeniem w jej pracy adwokata jest dbałość o interesy klienta, zapewnienie wszechstronnej pomocy zarówno prawnej jak i psychologicznej oraz uczciwość i rzetelność w podejmowanych działaniach. Indywidualne podejście do klienta i preferowanie rozwiązań najkorzystniejszych dla klienta są dla niej zawsze priorytetem. Zaprasza do korzystania z wiedzy prawniczej udostępnionej na stronie, natomiast jeśli potrzebują Państwo konkretnej pomocy prawnej proszę o kontakt.

Adres strony: adwokat-anna-wegrzyn.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-11 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie stron Wrocław w wyszukiwarkach stało się w ostatnim czasie bardzo poszukiwaną usługą. Jednak nie każda firma wykazuje się uczciwością i...

Adres strony: www.pozycjonowanie-stron-wroclaw.net • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-25 • Szczegóły »

Salon kosmetyczny Wrocław

Salon kosmetyczny Wrocław Lesthetique to profesjonalny gabinet kosmetyczny, w którym zarówno Panie, jak i Panowie znajdą szereg zabiegów kosmetycznych...

Adres strony: www.lesthetique.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-19 • Szczegóły »

Hydraulik Wrocław

Potrzebny ci hydraulik Wrocław? Jestem hydraulikiem z wieloletnim stażem i oferuję kompleksowe usługi hydrauliczne oraz remonty i wykańczanie mieszkań...

Adres strony: www.hydraulikwroc.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-07 • Szczegóły »

Hodowla owczarka niemieckiego

Zapraszamy do naszego Portalu dla hodowców i miłośników psów, w którym każdy znajdzie szczegółowe informacje dotyczące hodowli psów rodowodowych dowol...

Adres strony: www.hodowle-psow.pl/hodowle/owczarek-niemiecki/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-05 • Szczegóły »