Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Strony w kategorii: Firmy wg branż » Tłumaczenia

Tłumaczenia z serbskiego i chorwackiego

Kancelaria Radcy Prawnego Barbara Smalarz z Wrocławia oferuje pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa własności intelektualnej. Kancelaria specjalizuje się również w wykonywaniu tłumaczeń tekstów technicznych i prawniczych z języka serbskiego i chorwackiego. Najwyższą jakość świadczonych usług w zakresie wykonywanych tłumaczeń zapewnia nasz zespół specjalistów, w skład którego wchodzą: - Barbara Smalarz - radca prawny; tłumacz języka serbskiego i chorwackiego - Joanna Zembik – filolog; tłumacz języka serbskiego, chorwackiego i angielskiego - dr Magdalena Grzymajło - tłumacz języka serbskiego, chorwackiego, rosyjskiego, włoskiego; lektor języków obcych Wszystkich zainteresowanych obsługą prawną oraz wykonywaniem tłumaczeń zapraszamy na stronę internetową kancelarii.

Adres strony: www.bslawoffice.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-10-11 • Szczegóły »

Biuro Tłumaczeń Diuna

Tłumaczenia specjalistyczne to dziedzina, od której nasze biuro tłumaczeń rozpoczynało swoją działalność na rynku translatorycznym. Dzięki temu, mogą mieć Państwo pewność, że żaden tekst nie sprawi naszym Tłumaczom problemu. Biuro Tłumaczeń Diuna SC - najlepsza jakość na rynku tłumaczeń specjalistycznych! Tłumaczenie - techniczne, zwykłe, przysięgłe - na wczoraj, na dziś, na jutro - dla nas nie ma zleceń zbyt trudnych. Zachęcamy zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne do wypróbowania naszych usług. Siedziba naszego biura tłumaczeń mieści się w Warszawie, lecz działamy na terenie całego kraju, zarówno na polu tłumaczeń pisemnych jak i ustnych. Na każde wykonane przez nas zlecenie dajemy dożywotnią gwarancję.

Adres strony: www.diuna.biz/ • Data dodania/aktualizacji: 2011-03-31 • Szczegóły »

Tłumacz techniczny włoskiego, tłumaczenia ustne

Machnik Henryk to tłumacz freelance języka włoskiego, wpisany do rejestru tłumaczy technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) w Warszawie. Od 1990 roku w Katowicach na Górnym Śląsku wykonuje on profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne dla firm polskich i włoskich. Pracuje tylko dla klientów bezpośrednich, nie korzysta z pośrednictwa biur tłumaczeń. Ten styl pracy daje mu możliwość stałego kontaktu i konsultacji z klientem zlecającym tłumaczenie, gwarantuje doskonałą jakość wykonywanych tłumaczeń. Wystawia faktury VAT.

Adres strony: www.polacco.traduzioni.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-20 • Szczegóły »

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Na naszej stronie znajdziecie Państwo ofertę tłumaczeń dokumentów samochodowych, innych tłumaczeń przysięgłych i zwykłych z języka niderlandzkiego, flamandzkiego, holenderskiego i belgijskiego. Znajdują się na niej też wzory dokumentów samochodowych, jakie są potrzebne do zarejestrowania samochodu w Polsce. Tłumaczenia dokumentów samochodowych wykonujemy w tempie ekspresowym w ciągu 24 godzin od dostarczenia osobiście do biura lub przesłania faksem czy e-mailem dokumentów. Za dokument samochodowy zapłacicie Państwo jedną stawkę niezależnie od ilości znaków w dokumencie. W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na stronę.

Adres strony: www.szybkietlumaczenia.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-28 • Szczegóły »

Biuro tłumaczeń

Oprogramowanie typu Trados użytkuje się w biurze tłumaczeń MIW, stąd MIW ma szansę, ażeby pochwalić się prędkością w czynieniu różnego rodzaju tłumaczeń, startując od tak codziennych języków jak niemiecki lub czeski, a kończąc na nieco nietypowych, które może wykonać wyłącznie tłumacz arabskiego czy też tłumacz norweskiego. Gabinet MIW we własnej ofercie posiada dodatkowo tłumaczenia prawnicze z tych języków. Przekłady specjalistyczne, innymi słowy takie, które postulują ponadprogramowych umiejętności, a także informacji od osoby przeprowadzającej tłumaczenie to np.: tłumaczenia o tematyce medycznej. Kancelaria tłumaczeń MIW realizuje owego typu przekłady, angażując osoby doświadczone, to znaczy np.: takich tłumaczy, którzy mają zrealizowane studia wyższe o specjalistycznym kierunku.

Adres strony: www.tlumaczenia-miw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-28 • Szczegóły »

Spolszczanie i tłumaczenie programów komputerowych

Zajmujemy się szeroko pojętymi tłumaczeniami z języka polskiego na języki obce i w stronę odwrotną, na tłumaczeniami na język polski. Wykonujemy tłumaczenie programów komputerowych, tłumaczenie stron internetowych, tłumaczenie tekstów technicznych i instrukcji obsługi. W miarę czasu będziemy udostępniać niektóre, przydatne i co ważne bezpłatne spolszczenia programów, które będzie można pobrać z naszej strony www. Poza działalnością związaną z tłumaczeniem i spolszczaniem świadczymy również pełen zakres usług informatycznych, powiązanych tj. projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych, optymalizacja treści witryn internetowych, edycja szablonów www, edycja programów pod względem graficznym (podmiana ikon, zmiana wielkości tekstu). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.tlumaczenia-programow.pl i zapoznania się z naszą ofertą.

Adres strony: www.tlumaczenie-programow.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-10 • Szczegóły »

Tłumaczenia przysięgłe pisemne i ustne

Strona internetowa www.tlumaczenie-dokumentow.pl to zestaw praktycznych informacji dla osób, które chcą skorzystać z usług tłumacza przysięgłego. Prezentujemy informacje, na co zwracać uwagę, zlecając tłumaczenie dokumentów prawniczych, jakie wymogi muszą spełniać tłumaczenia medyczne, ekonomiczne, biznesowe czy prawnicze. Informujemy, na czym polega praca tłumacza przysięgłego, kto może zostać tłumaczem przysięgłym i jak najlepiej przygotować się do egzaminu na tłumacza przysięgłego, a także jak założyć i prowadzić biuro tłumaczeń.

Adres strony: www.tlumaczenie-dokumentow.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-30 • Szczegóły »

Tłumaczeniowy.pl

Jesteśmy miejscem, które powstało z myślą o połączeniu świata Tłumaczy i Zleceniodawców. Te dwie grupy użytkowników, dzięki naszemu portalowi mają możliwość współpracy ze sobą w bardzo prosty i szybki sposób. Do głównych funkcjonalności portalu zaliczają się zlecenia i oferty pracy dla tłumaczy. Teraz bez wychodzenia z domu lub biura można znaleźć tłumacza, który spełnia nasze oczekiwania, a dzięki dodaniu zlecenia na naszej stronie można wybrać najbardziej atrakcyjną propozycję wykonania tłumaczenia. Portal wspiera również rozwój tłumaczy, dlatego udostępnia bazę studiów lingwistycznych, a także materiały i artykuły branżowe.

Adres strony: tlumaczeniowy.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-10 • Szczegóły »

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumacz przysięgły języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego czy słoweńskiego – to jedynie fragment licznej grupy specjalistów, z którą kooperuje kancelaria translacji MIW. Atrakcyjna cenowo propozycja kancelarii obejmuje translacje uwierzytelnione konsekutywne i pisemne, których wysoką jakość akredytuje grupa konsekwentnych konsumentów z całej Polski. Kooperujący z biurem tłumacze, mają również obfitą wiedzę z aspektu ekonomii, weterynarii bądź też marketingu, co umożliwia wykonywanie tłumaczeń w czasie sympozjów bądź też spotkań firmowych. Dzięki dodatkowej usłudze- DTP, użytkownicy MIW-u mogą sporządzone tłumaczenie otrzymać w postaci przygotowanej do wydrukowania.

Adres strony: www.tlumaczenia-przysiegle-miw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-17 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie stron Wrocław w wyszukiwarkach stało się w ostatnim czasie bardzo poszukiwaną usługą. Jednak nie każda firma wykazuje się uczciwością i...

Adres strony: www.pozycjonowanie-stron-wroclaw.net • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-25 • Szczegóły »

Obsługa informatyczna firm Wrocław

Obsługa informatyczna firm Wrocław to usługa, z której korzysta coraz więcej wrocławskich firm i instytucji. Świadczymy także serwis komputerowy dla f...

Adres strony: serwis-komputerowy.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-04-29 • Szczegóły »

Salon kosmetyczny Wrocław

Salon kosmetyczny Wrocław Lesthetique to profesjonalny gabinet kosmetyczny, w którym zarówno Panie, jak i Panowie znajdą szereg zabiegów kosmetycznych...

Adres strony: www.lesthetique.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-19 • Szczegóły »

Hodowle psów rasowych

Pierwszy w Polsce portal pozwalający na prezentację dokładnych informacji o hodowlach psów rasowych. W ramach portalu każdy hodowca otrzymuje indywidu...

Adres strony: www.hodowle-psow.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-04 • Szczegóły »