Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Strony w kategorii: Turystyka » Portale turystyczne

Lower SilesiaTour - przewodnik

Oferujemy zwiedzanie Wrocławia z licencjonowanym przewodnikiem w języku angielskim, niemieckim, francuskim. Przygotowujemy trasy turystyczne po największych turystycznych atrakcjach: Rynek, Uniwersytet Wrocławski, Ostrów Tumski, Hala Stulecia, Pergola, Wrocławska Fontanna. Moje najpopularniejsze wycieczki to: Wrocław z przewodnikiem, Stadtführung in Breslau, the biggest tourist attractions in Wroclaw, visite guidée à Wroclaw. Wycieczki trwają od 2 do 5 godzin. Nasz przewodnik dysponuje zestawem głośnomówiącym.

Adres strony: http://www.lowersilesiatour.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-10 • Szczegóły »

Narty

Strona stok-narciarski.pl to perfekcyjne miejsce dla wszelkich miłośników nart oraz miłośników deski snowboardowej. Nasza strona prezentuje spis wszelkich wyciągów narciarskich w kraju. Przy każdym stoku, odszukacie na przykład kamerki online czy przedsiębiorstwa w najbliższej okolicy takie jak pokoje do wynajęcia czy gospody dzięki którym bez wątpienia miło spędzicie czas poza stokiem. Mocno zapraszamy wszystkich miłośników zimowych szaleństw na nasz serwis. Zalecamy dodatkowo nasz fanpage na Facebooku. Z naszej strony dowiecie się o bieżących warunkach atmosferycznych na stokach narciarskich, więc nic was nie zaskoczy. Wstąp na nasz serwis już teraz i zaplanuj idealny urlop.

Adres strony: http://www.stok-narciarski.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-17 • Szczegóły »

Loty do Kanady

Planujesz lecieć do Kanady? Jeżeli tak musisz dobrze rozplanować swoją wyprawę. Zatroszcz się najpierw posiąść bilet w zadowalającej Cię cenie. Jeśli odpowiednio wcześnie się tym zajmiesz tym korzystniej dla ciebie. Teraz jest wiele serwisów proponujących nam loty do Kanady. Masz wybór dużej liczby ofert. Musisz zwrócić uwagę na koszty przelotu, ponieważ będą one zróżnicowane. Cena uzależniona jest przeważnie od tego jak wcześnie nabędziesz bilety. Często warto abyś swoją podróż zaplanował z odpowiednim wyprzedzeniem W większości przypadków ma znaczenie też dzień tygodnia w jakim masz zamiar podróżować. Weekendy w większości przypadków są tańsze niż pozostałe dni tygodnia, natomiast w Święta bilety kosztują dużo drożej. Z reguły nasza uwagę zwraca to by lot był przyjemny. Loty do Kanady trwają długo, dlatego trzeba się do niego dobrze przygotować. Linie lotnicze zazwyczaj są na to przygotowane i troszczą się o wygodę podróżnych. Będą się starać aby lot upłynął Wam w odpowiedniej atmosferze.

Adres strony: http://www.whynotfly.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-29 • Szczegóły »

Blog poświęcony podróżom, podróżowaniu i turystyce

Blog o podróżach, ciekawych miejscach, w które warto się udać, zawierający informacje o tym jak dojechać, na co uważać, jak się zabrać do planowania wyjazdu, a także propozycje ciekawych wypraw, wycieczek, oraz tras, oraz rady dotyczącego tego dokąd jechać, co zabrać ze sobą, gdzie jeść, opinie podróżujących o odwiedzanych miejscach, a także opinie całkowicie subiektywne dotyczące tego czy mi się podoba, czy nie, trochę humoru na zdjęciach i nie tylko, trochę marudzenia, trochę nostalgii, oraz sporo rzeczowych uwag, informacji, tipów - czyli porad, rad, doradzania, a wszystko dotyczące sfery turystyki. Nie zabraknie relacji z targów, spotkań turystycznych, sprawozdań ze spotkań przewodnickich, oraz ciekawych linków do stron zaprzyjaźnionych, poza tym każdy będzie mógł dodać swój wpis i mieć udział w tworzeniu bloga- to wszystko za pomocą dodatku itp. itd.

Adres strony: http://oPodrozowaniu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-11 • Szczegóły »

Zielona szkoła - blog

Czym jest zielona szkoła? Jak dobrze zaplanować program? Dlaczego niektóre zajęcia są bardziej efektowne niż inne? Po co wkładać tyle wysiłku w kilku dniowy biwak dla dzieci szkolnej? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można znaleźć na blogu traktującym o zielonych szkołach, wycieczkach szkolnych i podobnych przedsięwzięciach. Wszystko po to by każdy wyjazd z uczniami realizował postawione cele i był atrakcyjny, bezpieczny i wartościowy. Jeśli szukasz pomocy w organizacji takiego programu - ten blog jest dla Ciebie.

Adres strony: http://zielonaszkola.net/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-19 • Szczegóły »

Portal dla turystów odwiedzających Ustkę

Portal turystyczny prezentujący oferty noclegowe, gastronomiczne oraz usługowe w Ustce. Na stronie można znaleźć aktualne oferty noclegowe zawierające opis oraz zdjęcia obiektów. Opisane są również atrakcje Ustki oraz pobliskiego regiony nadmorskiego. Portal umożliwia dodawanie krótkich ogłoszeń zarówno osobą poszukującym kwater jak i oferującym swoje noclegi. Rejestrując się na portalu eustka.com można bezpłatnie dodawać oferty związane z turystyką na Pomorzu. Zapraszamy wszystkich turystów do Ustki.

Adres strony: http://eustka.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-06 • Szczegóły »

Polskie góry - Noclegi w górach

O pięknie polskich gór można by opowiadać lub pisać bez końca, cała południowa część Polski to urocza kraina w której można uprawiać wszelkie formy turystyki, od turystyki pieszej poprzez narciarstwo a po turystykę motoryzacyjną polegającą na zwiedzaniu co ciekawszych miejsc i zabytków. Tylko jak wybrać te miejsca które warto odwiedzić lub nie pominąć takich w których obecność jest niemal obowiązkowa. Tu z pomocą przychodzi nasz internetowy przewodnik w którym staramy się pokazywać wszystko to co najbardziej atrakcyjne z punktu widzenia potencjalnego podróżnika. Dodatkowo zawiera on noclegi w górach umieszczone w przejrzystej funkcjonalnej bazie noclegowej.

Adres strony: http://www.gorypolskie.eu • Data dodania/aktualizacji: 2013-02-02 • Szczegóły »

Warmia i Mazury - noclegi na Mazurach

Duże obszary leśne poprzecinane licznymi jeziorami, lekko pofałdowany krajobraz, dzika nieskalana ludzką obecnością przyroda, taki opis pasuje tylko do jednego regionu Polski - Warmia Mazury i Suwalszczyzna. Wędrując szlakami pieszymi czy pływając po szlakach wodnych mamy możliwość podziwiać jedne z najpiękniejszych krajobrazów w Europie. Tylko na Mazurach można znaleźć jeszcze wiele miejsc w których rozbijemy namiot i spędzimy urlop z dala od skupisk ludzkich obcując z dziką przyrodą. Dla wszystkich którzy chcą odwiedzić Polskę północno-wschodnią udostępniamy internetowy przewodnik w którym zawarliśmy najbardziej cenne informacje o infrastrukturze turystycznej regionu, zawarliśmy w nim również noclegi na Mazurach podzielone na poszczególne kategorie obiektów noclegowych.

Adres strony: http://infomazury.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-02-02 • Szczegóły »

Studencka Baza Noclegowa - Chatki i Bazy

Studencka Baza Noclegowa to niewielki serwis zajmujący się tematyką mało znanych zjawisk jakimi są Chatki Studenckie i Studenckie Bazy Namiotowe. Chatki Studenckie to obiekty, których zasady funkcjonowania są nieco odmienne od typowych schronisk. Chatki to obiekty prowadzone przez Kluby i Koła studenckie, czynne zazwyczaj w weekendy i wakacje. Bazy Namiotowe, podobnie jak chatki prowadzone przez kluby lub stowarzyszenia studenckie z różnych miast w Polsce. Oferują one nocleg w namiotach, ale tylko latem, w czasie wakacji, najpóźniej do końca września. Serwis opowiada o każdym z takich obiektów w Beskidach, podając szczegółowe opisy, warunki noclegowe i aktualne kontakty. Dodatkowo rozwinięciem tematu jest obszerna informacja na temat okolic, każdego z nich, kilka propozycji wycieczek i wielodniowych tras dla pieszej wędrówki pomiędzy obiektami.

Adres strony: http://www.chatki.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-02-03 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Projektowanie stron WWW

Oferujemy projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz hosting i sprzedaż domen. Dzięki dobrze wykonanej stronie internetowej Twoja firma może s...

Adres strony: https://www.remnet.pl • Data dodania/aktualizacji: 2023-05-08 • Szczegóły »

Prowadzenie kampanii Google Ads

Oferujemy profesjonalne prowadzenie kampanii Google Ads i promocję stron w wyszukiwarce Google. Dzięki naszemu prawie 20 letniemu doświadczeniu możemy...

Adres strony: https://www.rmt.pl • Data dodania/aktualizacji: 2023-05-08 • Szczegóły »

Buty do tańca

Tango to rodzinna firma z tradycjami, która buty do tańca produkuje od 1994 roku. W naszej ofercie znajdują się buty taneczne damskie, męskie i dzieci...

Adres strony: http://www.danceshoestango.pl • Data dodania/aktualizacji: 2023-05-07 • Szczegóły »

Pies OK - Szkolenie Psów Wrocław

Jeżeli Twój pies sprawia Ci wiele problemów i nie wiesz już co powinieneś/powinnaś zrobić może czas najwyższy by pomyśleć o profesjonalnym szkoleniu T...

Adres strony: https://www.piesok.pl • Data dodania/aktualizacji: 2015-09-04 • Szczegóły »